De APPLE IPAD PRO10.5 CELLULAR 512GB ROSE GOLD is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tablets en kies je tablet uit 261 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
APPLE IPAD PRO10.5 CELLULAR 512GB ROSE GOLD
APPLE IPAD PRO10.5 CELLULAR 512GB ROSE GOLD
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de APPLE IPAD PRO10.5 CELLULAR 512GB ROSE GOLD
Apple iPad Pro CELL 10.5
De nieuwe Apple iPad Pro heeft een groot QXGA-scherm van 10.5 inch . Geniet van heldere beelden met minder reflectie en met ProMotion-technologie. Het display reageert supersnel. Games, foto's en video's zien er geweldig uit.
Krachtiger dan ooit
De Apple iPad Pro is uitgerust met een A10X Fusion Chip met 6 cores. Je kan overal 4K-video's bekijken, presentaties annoteren, ingewikkelde presentaties maken en 3D-modellen renderen.
Geweldige camera's
De iPad Pro is voorzien van 2 camera's met optische beeldstabilisatie en een diafragma van f/1.8. Het resultaat? Schitterende foto's en video's, ook bij weinig licht.
Licht en krachtig
Spelen, werken of leren... met de Apple iPad Pro is het supermakkelijk. Ondanks zijn kracht is deze tablet strak en compact. Je neemt hem dus makkelijk overal mee!
Verbonden devices
De Apple iPad Pro is verbonden met je iPhone. Kopieer afbeeldingen en tekst op je iPhone en plak ze in je iPad. Of deel draadloos bestanden tussen devices met AirDrop. De iPad Pro werkt nauw samen met je iPhone, maar ook met je Apple Watch en Mac.
4G-connectie
Video's streamen, documenten delen, browsen... alles gaat razendsnel dankzij de 4G-verbinding van de Apple iPad Pro. Ontdek alle modellen.
Technische specificaties over de APPLE IPAD PRO10.5 CELLULAR 512GB ROSE GOLD
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 10.5 inch, 2224 x 1668 pixels (QXGA), Lcd |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Max. batterij-autonomie | 10 u. |
| Processor | Apple A10X |
Algemeen
| Scherm | 10.5 inch, 2224 x 1668 pixels (QXGA), Lcd |
| Processor | Apple A10X |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| RAM-geheugen | Shared |
| Max. batterij-autonomie | 10 u. |
| Mobiel internet | 4G (LTE) |
| Geschikt voor kinderen | Neen |
Comfort en veiligheid
| Gps ingebouwd | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| SIM-kaartslot | Nano SIM |
| Ingebouwde luidspreker | Ja |
| Besturingssysteem | iOS 11 |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 4.2 |
| NFC | Neen |
| HDMI-uitgang | Via adapter in optie (Lightning - HDMI) |
Stroomvoorziening
| Draadloos oplaadbaar | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Gewicht | 0.48 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 25 x 17.4 x 0.61 cm |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8501068 |
| EAN-code | 0190198343444, 190198343444 |
| Fabrikantcode | MPMH2NF/A - IPAD PRO |