De HUAWEI MEDIAPAD T5 3/32GO - BLACK is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tablets en kies je tablet uit 266 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
HUAWEI MEDIAPAD T5 3/32GO - BLACK
HUAWEI MEDIAPAD T5 3/32GO - BLACK
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de HUAWEI MEDIAPAD T5 3/32GO - BLACK
Huawei MediaPad T5
De Huawei MediaPad T5 heeft niet alleen een strak en elegant design, maar ook een 10,1 inches Full HD 1080p scherm. Perfect om films en series te bekijken of op het web te surfen.
Full HD-scherm
Bekijk je beelden heel comfortabel op het 1920 x 1080 p -scherm in 16.10-formaat van je Huawei-tablet.
Dubbele luidsprekers
Dankzij de audiotechnologie Huawei Histen geniet je van een klank op 360° voor een nog meeslepender resultaat.
Topprestaties
Deze tablet Huawei T5 is voorzien van een Octa Core 2,36 GHz processor. Bovendien draait hij onder Android 8.0. Resultaat: indrukwekkende prestaties en een laag energieverbruik.
Kindermodus
Deze tablet is voorzien van een kinderhoek. Zij kunnen spelen en leren via apps die speciaal voor hen ontwikkeld zijn. Je kan de apps die ze gebruiken zelf beheren en de tijd die ze op de tablet doorbrengen controleren.
Technische specificaties over de HUAWEI MEDIAPAD T5 3/32GO - BLACK
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 10 inch, 1920 x 1200 pixels (WUXGA), Lcd |
| Max. batterij-autonomie | 7.5 u. |
| Processor | HiSilicon Kirin 659-Kirin 659 |
Algemeen
| Scherm | 10 inch, 1920 x 1200 pixels (WUXGA), Lcd |
| Processor | HiSilicon Kirin 659-Kirin 659 |
| Processor kernen | Octa Core (8) |
| RAM-geheugen | 3 GB DRAM |
| Max. batterij-autonomie | 7.5 u. |
| Mobiel internet | Neen |
| Geschikt voor kinderen | Neen |
Comfort en veiligheid
| Videoresolutie camera vooraan | HD (720p) |
| Gps ingebouwd | Ja |
| Geheugenkaartlezer | MicroSD / microSDHC |
| SIM-kaartslot | Niet van toepassing |
| Ingebouwde luidspreker | Ja, stereo |
| Besturingssysteem | Android 8 Oreo |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 4.2 |
| NFC | Neen |
| USB-aansluiting | Micro-USB |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| HDMI-uitgang | Neen |
Stroomvoorziening
| Capaciteit batterij | 4980 mAh |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (HxBxD) | 24.3 x 16.4 x 0.78 cm |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Staat van het product | Nieuw |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8370745 |
| EAN-code | 6901443250912 |
| Fabrikantcode | HUT5-10-3+32GB-BLK |