De APPLE PACK IPAD (2019) 10.2 WIFI 32GO SPACE GREY + IPAD PENCIL is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tablets en kies je tablet uit 261 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
APPLE PACK IPAD (2019) 10.2 WIFI 32GO SPACE GREY + IPAD PENCIL
APPLE PACK IPAD (2019) 10.2 WIFI 32GO SPACE GREY + IPAD PENCIL
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de APPLE PACK IPAD (2019) 10.2 WIFI 32GO SPACE GREY + IPAD PENCIL
Apple iPad 10.2 Wifi
De Apple iPad 10.2 Wifi is voorzien van een Retinascherm van 10,2 inch en van het besturingssysteem iPadOS voor ultrasnel multitasken. En dat is nog niet alles: hij is nu ook compatibel met het volledige Smart Keyboard zodat je nog sneller notities kunt nemen. Kortom, deze iPad lijkt een echte kleine computer!
Augmented reality
Dankzij de augmented reality app leer je tal van nieuwe dingen. Je zal bijvoorbeeld makkelijk oplossingen vinden voor dagdagelijkse problemen en kunt helemaal opgaan in je games en entertainment. De mogelijkheden van AR (Augmented Reality) zijn eindeloos.
Snelle prestaties en een goede autonomie
Dankzij de A10 chip van de Apple iPad 10.2 Wifi kan je nog vlotter en sneller werken. En dat zonder de minste gevolgen voor de batterij! Die gaat immers tot 10 uur mee. Wat wil je nog meer? Veilige ontgrendeling met Touch ID Je kunt je tablet eenvoudig ontgrendelen met je vingerafdruk. Je persoonlijke gegevens waren nog nooit zo veilig!
Voor- en achtercamera
Facetimen en kwaliteitsvolle selfies maken doe je met de FaceTime HD camera op de voorkant van je tablet. Voor kwaliteitsfoto's en -video's is er de 8 Mp camera op de achterkant.
Technische specificaties over de APPLE PACK IPAD (2019) 10.2 WIFI 32GO SPACE GREY + IPAD PENCIL
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 10.2 inch, Retina |
| Max. batterij-autonomie | 10 u. |
| Processor | Apple A10 |
Algemeen
| Scherm | 10.2 inch, Retina |
| Processor | Apple A10 |
| Processor kernen | Quad Core (4) |
| RAM-geheugen | 3 GB DDR3 |
| Max. batterij-autonomie | 10 u. |
| Mobiel internet | Neen |
| Geschikt voor kinderen | Neen |
Comfort en veiligheid
| Gps ingebouwd | Neen |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| SIM-kaartslot | Niet van toepassing |
| Ingebouwde luidspreker | Ja |
| Besturingssysteem | iPadOS |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja, 4.2 |
| NFC | Neen |
| HDMI-uitgang | Via adapter in optie (Lightning - HDMI) |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Gewicht | 0.48 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 25 x 17.4 x 0.75 cm |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Touch ID, Apple Pencil |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8281602 |
| EAN-code | 5415247232407 |
| Fabrikantcode | 5489036 |