De APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256GB BLACK PXM is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze smartphones en kies je smartphone uit 290 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256GB BLACK PXM
APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256GB BLACK PXM
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256GB BLACK PXM
Technische specificaties over de APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256GB BLACK PXM
Algemeen
| Processor | Apple-A17 Pro-chip |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Scherm | 6.7 inch, 2796 x 1290 pixels, Super Retina XDR met ProMotion Oled |
| Camera | 48 MP (f/1.78) + 12 MP (f/2.2) + 12 MP (f/2.8) |
| Capaciteit batterij | 4422 mAh |
| Staat van het product | Nieuw |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Processor kernen | Hexa Core (6) |
| RAM-geheugen | 8 GB |
| Kloksnelheid processor | 2x 3.78 GHz |
| Besturingssysteem | iOS 17 |
| Videoresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) 60 fps |
Functies
| Autofocus | Ja |
| Optische beeldstabilisatie | Ja |
| Flash | Ja, true tone flash |
| Frontcamera | 12 MP (f/1.9) |
| Flash frontcamera | screen flash |
| Mobiel internet | 5G |
| Hotspotfunctie | Ja |
| Dual SIM | Nano Sim + eSim |
Comfort en veiligheid
| Stof- en waterbestendig | Ja, IP68 |
| Vingerafdruksensor | Neen |
| Nabijheidssensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| Schokbestendig | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6E) |
| Bluetooth | Ja, 5.3 |
| NFC | Ja |
| Gps ingebouwd | Ja |
| USB-aansluiting | USB Type-C |
| SIM-kaartslot | Nano SIM + eSIM |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Via adapter in optie |
Stroomvoorziening
| Draadloos oplaadbaar | Ja, Qi-standaard (lader in optie) |
| Max. vermogen draadloos opladen | 15 W |
| Fast Charge (Power Delivery) | 20 W |
| Max. vermogen snelladen | 27 W |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Type glas vooraan | Ceramic Shield |
| Materiaal behuizing | Titanium |
| Gewicht | 221 g |
| Afmetingen (HxBxD) | 15.99 x 7.67 x 0.82 cm |
Extra kenmerken
| Categorie en SAR-waarde | 1.0 W/kg, Categorie C |
| Bijzonderheden | - |
| Ecocheques | Neen |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanden Borre-code | 7745389 |
| EAN-code | 5413729245051 |
| Fabrikantcode | 64640265 |