De APPLE IPHONE XR 64GB BLACK REFURBISHED GRADE-A is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze smartphones en kies je smartphone uit 290 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
APPLE IPHONE XR 64GB BLACK REFURBISHED GRADE-A
APPLE IPHONE XR 64GB BLACK REFURBISHED GRADE-A
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de APPLE IPHONE XR 64GB BLACK REFURBISHED GRADE-A
Technische specificaties over de APPLE IPHONE XR 64GB BLACK REFURBISHED GRADE-A
Algemeen
| Processor | Apple-A12 BIONIC |
| Opslagcapaciteit | 64 GB |
| Scherm | 6.1 inch, 1792 x 828 pixels (Retina HD), IPS Lcd |
| Camera | 12 Mp (f/1.8) |
| Capaciteit batterij | 2942 mAh |
| Staat van het product | Refurbished Grade A |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Processor kernen | Hexa Core (6) |
| RAM-geheugen | 3 GB |
| Kloksnelheid processor | 6x 2.49 GHz |
| Type camera achteraan | Groothoek |
| Besturingssysteem | iOS 12 |
| Videoresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) 60 fps |
Functies
| Type | Smartphone |
| Autofocus | Dual Pixel PD-AF |
| Optische beeldstabilisatie | Ja |
| Flash | dual tone flash |
| Frontcamera | 7 Mp (f/2.2) |
| Flash frontcamera | screen flash |
| Mobiel internet | 4G+ (LTE Advanced) |
| Hotspotfunctie | Ja |
| Dual SIM | Neen |
Comfort en veiligheid
| Stof- en waterbestendig | Ja, IP67 |
| Vingerafdruksensor | Neen |
| Nabijheidssensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| Schokbestendig | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.0 |
| NFC | Neen |
| Gps ingebouwd | Ja |
| USB-aansluiting | Lightning |
| SIM-kaartslot | Nano SIM |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Via adapter in optie |
Stroomvoorziening
| Draadloos oplaadbaar | Ja, Qi-standaard (lader in optie) |
| Max. vermogen draadloos opladen | 15 W |
| Fast Charge (Power Delivery) | Power Delivery 2.0 |
| Max. vermogen snelladen | 20 W |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Type glas vooraan | Ion strengthened glass |
| Materiaal behuizing | Glas |
| Gewicht | 194 g |
| Afmetingen (HxBxD) | 15.1 x 7.6 x 0.83 cm |
Extra kenmerken
| Categorie en SAR-waarde | 1.0 W/kg, Categorie C |
| Bijzonderheden | Face ID, TrueDepth-camera, True Tone Display, stereo microfoon, electronisch kompas, barometer, snellaad-compatibel |
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (in de winkel) |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanden Borre-code | 8281661 |
| EAN-code | 8720039735927 |
| Fabrikantcode | RND-P11164/REFURB IP |