De DENVER 2G WILDLIFE CAM (WCM-8010) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze action camera's en kies je action camera uit 35 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
DENVER 2G WILDLIFE CAM (WCM-8010)
DENVER 2G WILDLIFE CAM (WCM-8010)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de DENVER 2G WILDLIFE CAM (WCM-8010)
Technische specificaties over de DENVER 2G WILDLIFE CAM (WCM-8010)
Belangrijkste kenmerken
| Max. batterij-autonomie | 2160 u. |
| Max. snelheid in 4K | Niet van toepassing |
| Max. snelheid in Full HD | Niet van toepassing |
Algemeen
| Videoresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Beeldsensor | CMOS |
| Max. snelheid in 4K | Niet van toepassing |
| Max. snelheid in Full HD | Niet van toepassing |
| Fotomodus | Ja |
| Fotoresolutie | 8 MP |
| Maximum aantal foto's per seconde | Niet van toepassing |
| Schermgrootte | 2 " |
| Beeldstabilisatie | Niet van toepassing |
| Maximale beeldhoek | 90 ° |
| Max. batterij-autonomie | 2160 u. |
| Geluid | Stereo |
| Bijgeleverde accessoires | Riem, AV-kabel, USB-kabel, Handleiding |
| Bijgelev. bevestigingen | - |
| Afstandsbediening | Neen |
| Bijzonderheden | IR filter 42 LEDS, PIR afstand 1-25m |
| Ecocheques | Neen |
Functies
| Bluetooth | Neen |
| Wifi | Neen |
| NFC | Neen |
| Geolocalisatie | Ja |
| Geheugenkaartlezer | MicroSD / microSDHC / microSDXC / memory Stick Micro |
| Microfoon aansluiting | Neen |
| HDMI-uitgang | Neen |
| USB-aansluiting | Micro-USB |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Stof- en waterbestendig | Neen |
| Schokbestendig | Neen |
| Gewicht | 0.3 kg |
| Statiefbevestiging | Neen |
| Vanden Borre-code | 8224617 |
| EAN-code | 5706751039416 |
| Fabrikantcode | WCM-8010 |