De AEG ANIMAL 8000 AP82AB25DG is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze steelstofzuigers en kies je steelstofzuiger uit 125 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
AEG ANIMAL 8000 AP82AB25DG
AEG ANIMAL 8000 AP82AB25DG
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de AEG ANIMAL 8000 AP82AB25DG
Technische specificaties over de AEG ANIMAL 8000 AP82AB25DG
Algemeen
| Maximale zuigkracht | Niet meegedeeld |
| Max. batterij-autonomie | 90 min. |
| Gewicht | 3.2 kg |
| Gebruik | Vloeren + Oppervlakken + Plafond/plinten |
| Draadloos | Ja |
| Regelbaar vermogen | Ja, 3 standen |
| Geschikt voor dierenharen | Ja |
| Oplaadtijd | 4 u. |
| Capaciteit | 0.4 l |
| Cyclonische technologie | Ja, multicyclonen |
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (in de winkel) |
| Type | - |
Comfort en veiligheid
| Ledverlichting | Ja |
| Oplaadindicatie | Ja |
| Geluidsniveau | 80 dB |
| Parking Lock | Ja |
| Autonomie in turbomodus | 9 min. |
| Geïntegreerde kruimeldief | Ja |
| Geschikt voor plafonds en plinten | Ja |
| Tegelijk stofzuigen en dweilen | Neen |
| Muurbeugel | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Oplaadstation | Ja |
| Bijgeleverde accessoires | Mini-turboborstel, zachte meubelborstel, matras/zetel zuigmond, mini elektrische dierenborstel, docking station, kierenzuiger |
| Gemotoriseerde dweilkop | Neen |
| Luchtfilter | Dubbele wasbare filter |
| Parketborstel | Neen |
| Kleine zuigmond | Ja |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Ecocheque, 99.99% filtratie ( 6 lagen) van stofdeeltjes |
| Andere bijgeleverde accessoires | - |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 112 x 25 x 29 cm |
| Opberging accessoires | Ja |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | 72 % |
| Moduleerbaar design | Neen |
Stroomvoorziening
| Voeding | Herlaadbare batterij (Li-ion) |
| Elektrische spanning | 25.2 V |
| Vanden Borre-code | 7734174 |
| EAN-code | 7333394037905 |
| Fabrikantcode | AP82AB25DG |