De BOSCH BBS8214 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze steelstofzuigers en kies je steelstofzuiger uit 125 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
BOSCH BBS8214
BOSCH BBS8214
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de BOSCH BBS8214
Technische specificaties over de BOSCH BBS8214
Algemeen
| Maximale zuigkracht | Niet meegedeeld |
| Max. batterij-autonomie | 55 min. |
| Gewicht | 3.2 kg |
| Gebruik | Vloeren + Oppervlakken + Plafond/plinten |
| Draadloos | Ja |
| Regelbaar vermogen | Ja |
| Oplaadtijd | 4 u. |
| Capaciteit | 0.4 l |
| Cyclonische technologie | Neen |
| Ecocheques | Neen |
| Type | - |
Comfort en veiligheid
| Ledverlichting | Ja |
| Oplaadindicatie | Ja |
| Geluidsniveau | 78 dB |
| Parking Lock | Neen |
| Autonomie in turbomodus | 10 min. |
| Geïntegreerde kruimeldief | Ja |
| Geschikt voor plafonds en plinten | Ja |
| Tegelijk stofzuigen en dweilen | Neen |
| Muurbeugel | Ja |
Inbegrepen accessoires
| Oplaadstation | Ja |
| Bijgeleverde accessoires | Zachte meubelborstel, turboborstel, matras/zetel zuigmond, lader, docking station, flexibele zuigmond, muurbeugel |
| Gemotoriseerde dweilkop | Neen |
| Luchtfilter | Permanente filter |
| Parketborstel | Neen |
| Kleine zuigmond | Neen |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Andere bijgeleverde accessoires | - |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 127.7 x 21.1 x 25.2 cm |
| Opberging accessoires | Neen |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | Niet van toepassing |
| Moduleerbaar design | Verplaatsbare motorunit en telescopische buis |
Stroomvoorziening
| Voeding | Herlaadbare batterij (Li-ion) |
| Elektrische spanning | 18 V |
| Vanden Borre-code | 7974191 |
| EAN-code | 4242005268863 |
| Fabrikantcode | BBS8214 |