De AEG CLEAN 5000 (AS52CP21OG) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze steelstofzuigers en kies je steelstofzuiger uit 125 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
AEG CLEAN 5000 (AS52CP21OG)
AEG CLEAN 5000 (AS52CP21OG)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de AEG CLEAN 5000 (AS52CP21OG)
Technische specificaties over de AEG CLEAN 5000 (AS52CP21OG)
Algemeen
| Maximale zuigkracht | Niet meegedeeld |
| Max. batterij-autonomie | 50 min. |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Gebruik | Vloeren + Oppervlakken + Plafond/plinten |
| Draadloos | Ja |
| Regelbaar vermogen | Ja |
| Oplaadtijd | 4.5 u. |
| Capaciteit | 0.3 l |
| Cyclonische technologie | Ja |
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (in de winkel) |
| Type | - |
Comfort en veiligheid
| Ledverlichting | Ja |
| Oplaadindicatie | Ja, met batterijstatus |
| Geluidsniveau | 79 dB |
| Parking Lock | Ja |
| Autonomie in turbomodus | 14 min. |
| Geïntegreerde kruimeldief | Ja |
| Geschikt voor plafonds en plinten | Ja |
| Tegelijk stofzuigen en dweilen | Neen |
| Muurbeugel | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Oplaadstation | Ja |
| Bijgeleverde accessoires | Zachte meubelborstel, lader, kierenzuiger |
| Gemotoriseerde dweilkop | Neen |
| Luchtfilter | Wasbare HEPA 12-filter |
| Parketborstel | Ja |
| Kleine zuigmond | Ja |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Power Roller harde vloerborstel, telescopische kierenzuiger |
| Andere bijgeleverde accessoires | - |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 110 x 25.5 x 14 cm |
| Opberging accessoires | Ja |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | 58 % |
| Moduleerbaar design | Neen |
Stroomvoorziening
| Voeding | Herlaadbare batterij (Li-ion) |
| Elektrische spanning | 21.6 V |
| Vanden Borre-code | 7769660 |
| EAN-code | 7332543973088 |
| Fabrikantcode | AS52CP21OG |