De AERIAN HANDYSMART25 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze steelstofzuigers en kies je steelstofzuiger uit 125 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
AERIAN HANDYSMART25
AERIAN HANDYSMART25
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de AERIAN HANDYSMART25
Technische specificaties over de AERIAN HANDYSMART25
Algemeen
| Maximale zuigkracht | 30 |
| Max. batterij-autonomie | 50 min. |
| Gewicht | 2.63 kg |
| Gebruik | Vloeren + Oppervlakken |
| Draadloos | Ja |
| Regelbaar vermogen | Neen |
| Oplaadtijd | 6 u. |
| Capaciteit | 0.5 l |
| Cyclonische technologie | Neen |
| Ecocheques | Neen |
| Type | - |
Comfort en veiligheid
| Ledverlichting | Ja |
| Oplaadindicatie | Neen |
| Geluidsniveau | 78 dB |
| Parking Lock | Neen |
| Autonomie in turbomodus | 17 min. |
| Geïntegreerde kruimeldief | Ja |
| Geschikt voor plafonds en plinten | Neen |
| Tegelijk stofzuigen en dweilen | Neen |
| Muurbeugel | Ja |
Inbegrepen accessoires
| Oplaadstation | Ja |
| Bijgeleverde accessoires | Zachte meubelborstel, docking station, 2in1 meubelborstel, kierenzuiger, muurbeugel |
| Gemotoriseerde dweilkop | Neen |
| Luchtfilter | Wasbare HEPA-filter |
| Parketborstel | Neen |
| Kleine zuigmond | Neen |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Andere bijgeleverde accessoires | - |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 118 x 22.5 x 25.5 cm |
| Opberging accessoires | Neen |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | Niet van toepassing |
| Moduleerbaar design | Neen |
Stroomvoorziening
| Voeding | Herlaadbare batterij (Li-ion) |
| Elektrische spanning | 25.2 V |
| Vanden Borre-code | 8012792 |
| EAN-code | 3615993687298 |
| Fabrikantcode | 4978889 - HANDYSMART |