De BOSCH PROPOWER UNLIMITED 8 SERIE (BCS8225POW) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze steelstofzuigers en kies je steelstofzuiger uit 125 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
BOSCH PROPOWER UNLIMITED 8 SERIE (BCS8225POW)
BOSCH PROPOWER UNLIMITED 8 SERIE (BCS8225POW)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de BOSCH PROPOWER UNLIMITED 8 SERIE (BCS8225POW)
Technische specificaties over de BOSCH PROPOWER UNLIMITED 8 SERIE (BCS8225POW)
Algemeen
| Maximale zuigkracht | Niet meegedeeld |
| Max. batterij-autonomie | 40 min. |
| Gewicht | 3.3 kg |
| Gebruik | Vloeren + Oppervlakken + Plafond/plinten |
| Draadloos | Ja |
| Regelbaar vermogen | Ja, 3 standen |
| Oplaadtijd | 1 u. |
| Capaciteit | 0.4 l |
| Cyclonische technologie | Neen |
| Ecocheques | Neen |
| Type | - |
Comfort en veiligheid
| Ledverlichting | Ja |
| Oplaadindicatie | Ja |
| Geluidsniveau | Niet meegedeeld |
| Parking Lock | Neen |
| Autonomie in turbomodus | 12 min. |
| Geïntegreerde kruimeldief | Ja |
| Geschikt voor plafonds en plinten | Ja |
| Tegelijk stofzuigen en dweilen | Neen |
| Muurbeugel | Ja |
Inbegrepen accessoires
| Oplaadstation | Ja |
| Bijgeleverde accessoires | Mini-turboborstel, zachte meubelborstel, turboborstel, lader, extra batterij, snellader, docking station, flexibele zuigmond, stofborstel, kierenzuiger, muurbeugel |
| Gemotoriseerde dweilkop | Neen |
| Luchtfilter | Permanente filter |
| Parketborstel | Neen |
| Kleine zuigmond | Neen |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Dankzij de 2 batterijen kan je met dit toestel langer stofzuigen |
| Andere bijgeleverde accessoires | Elektrische zuigmond voor harde vloer |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 127.7 x 21.1 x 25.2 cm |
| Opberging accessoires | Ja |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | Niet van toepassing |
| Moduleerbaar design | Verplaatsbare motorunit en telescopische buis |
Stroomvoorziening
| Voeding | Herlaadbare batterij (Li-ion) |
| Elektrische spanning | 18 V |
| Vanden Borre-code | 7974027 |
| EAN-code | 4242005269068 |
| Fabrikantcode | BCS8225POW |