De AEG ULTIMATE 8000 ANIMAL AP81A25ULT is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze steelstofzuigers en kies je steelstofzuiger uit 125 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
AEG ULTIMATE 8000 ANIMAL AP81A25ULT
AEG ULTIMATE 8000 ANIMAL AP81A25ULT
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de AEG ULTIMATE 8000 ANIMAL AP81A25ULT
Technische specificaties over de AEG ULTIMATE 8000 ANIMAL AP81A25ULT
Algemeen
| Maximale zuigkracht | 150 airwatts |
| Max. batterij-autonomie | 35 min. |
| Gewicht | 2.88 kg |
| Gebruik | Vloeren + Oppervlakken + Plafond/plinten |
| Draadloos | Ja |
| Regelbaar vermogen | Ja |
| Oplaadtijd | 2.5 u. |
| Capaciteit | 0.4 l |
| Cyclonische technologie | Ja |
| Ecocheques | Neen |
| Type | - |
Comfort en veiligheid
| Ledverlichting | Ja |
| Oplaadindicatie | Ja |
| Geluidsniveau | 79 dB |
| Parking Lock | Ja |
| Autonomie in turbomodus | 6 min. |
| Geïntegreerde kruimeldief | Ja |
| Geschikt voor plafonds en plinten | Ja |
| Tegelijk stofzuigen en dweilen | Neen |
| Muurbeugel | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Oplaadstation | Ja |
| Bijgeleverde accessoires | Mini-turboborstel, zachte meubelborstel, turboborstel, mini elektrische dierenborstel, docking station, kierenzuiger |
| Gemotoriseerde dweilkop | Neen |
| Luchtfilter | Dubbele wasbare filter |
| Parketborstel | Ja |
| Kleine zuigmond | Neen |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Automatische vermogensaanpassing - Digitaal display - Verwisselbare batterij. Grote PetPro borstel met LED licht. Elektro turbo borstel. |
| Andere bijgeleverde accessoires | Bocht zuigmond, parketmondstuk met zachte roller |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 112 x 25 x 29 cm |
| Opberging accessoires | Ja |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | Niet van toepassing |
| Moduleerbaar design | Telescopische buis |
Stroomvoorziening
| Voeding | Herlaadbare batterij (Li-ion) |
| Elektrische spanning | 25.2 V |
| Vanden Borre-code | 8003033 |
| EAN-code | 7332543781836 |
| Fabrikantcode | AP81A25ULT |