De ROWENTA X-FORCE FLEX 9.60 ALLERGY RH2039WO is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze steelstofzuigers en kies je steelstofzuiger uit 119 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
ROWENTA X-FORCE FLEX 9.60 ALLERGY RH2039WO
ROWENTA X-FORCE FLEX 9.60 ALLERGY RH2039WO
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de ROWENTA X-FORCE FLEX 9.60 ALLERGY RH2039WO
ROWENTA X-FORCE FLEX 9.60 ALLERGY RH2039WO – Veelzijdige reiniging in één toestel
3-in-1 design voor maximale flexibiliteit
De Rowenta X-Force Flex 9.60 Allergy RH2039WO is een draadloze steelstofzuiger die moeiteloos transformeert tot een handstofzuiger en zelfs geschikt is voor het reinigen van plafonds en plinten. Dankzij de moduleerbare motorunit en telescopische buis bereik je eenvoudig elk hoekje van je woning.
Flex Tube met LED-verlichting: schoonmaken zonder bukken
De geïntegreerde Flex Tube maakt het mogelijk om onder lage meubels te stofzuigen zonder te hoeven bukken. De Deep Power LED-zuigmond zorgt ervoor dat stof zichtbaar wordt op donkere plekken, zodat je niets over het hoofd ziet.
Ideaal voor mensen met allergieën
Deze stofzuiger is uitgerust met een extra filter en cyclonische technologie die tot 99,9% van de allergenen en fijne stofdeeltjes opvangt. Dit maakt het toestel bijzonder geschikt voor mensen met allergieën of gevoelige luchtwegen.
Accessoires voor elk oppervlak
Bijgeleverd zijn een matras/zetel zuigmond, kierenzuiger, multifunctionele borstels en een muurbeugel. Zo reinig je niet alleen vloeren, maar ook meubels, kussens, plinten en moeilijk bereikbare zones.
Sterke prestaties en lange autonomie
Met een zuigkracht tot 100 Air Watts en een batterijduur tot 45 minuten in Eco-modus, biedt dit toestel krachtige prestaties voor dagelijkse schoonmaakklussen. In Turbo-modus heb je tot 8 minuten intensieve reiniging voor hardnekkig vuil.
Technische specificaties over de ROWENTA X-FORCE FLEX 9.60 ALLERGY RH2039WO
Belangrijkste kenmerken
| Maximale zuigkracht | 100 airwatts |
| Max. batterij-autonomie | 45 min. |
| Regelbaar vermogen | Ja, 3 standen |
Algemeen
| Maximale zuigkracht | 100 airwatts |
| Max. batterij-autonomie | 45 min. |
| Regelbaar vermogen | Ja, 3 standen |
| Draadloos | Ja |
| Gewicht | 2.5 kg |
| Oplaadtijd | 4 u. |
| Capaciteit | 0.4 l |
| Cyclonische technologie | Ja |
| Ecocheques | Neen |
| Type | Steelstofzuiger 3-in-1 |
Comfort en veiligheid
| Geïntegreerde kruimeldief | Ja |
| Oplaadindicatie | Niet van toepassing |
| Autonomie in turbomodus | 8 min. |
| Parking Lock | Neen |
| Geschikt voor plafonds en plinten | Ja |
| Tegelijk stofzuigen en dweilen | Neen |
| Muurbeugel | Ja |
Inbegrepen accessoires
| Oplaadstation | Ja |
| Bijgeleverde accessoires | Matras/zetel zuigmond, lader, kierenzuiger, muurbeugel |
| Gemotoriseerde dweilkop | Neen |
| Luchtfilter | Motorfilter |
| Parketborstel | Neen |
| Kleine zuigmond | Neen |
Extra kenmerken
| Gebruik | Vloeren + Oppervlakken + Plafond/plinten |
| Bijzonderheden | De Deep Power LED zuigmond maakt stof zichtbaar op plekken met weinig licht en zorgt voor perfecte schoonmaakresultaten. |
| Type vloeren | Alle harde vloeren + tapijt (stofzuigen + dweilen)) |
| Andere bijgeleverde accessoires | 2 multifunctionele borstels, extra filter |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Ledverlichting | Ja |
| Afmetingen (HxBxD) | 112 x 23.4 x 24.8 cm |
| Opberging accessoires | Neen |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | Niet van toepassing |
| Moduleerbaar design | Verplaatsbare motorunit en telescopische buis |
Stroomvoorziening
| Voeding | Herlaadbare batterij (Li-ion) |
| Elektrische spanning | 22 V |
| Vanden Borre-code | 7880006 |
| EAN-code | 3221616048034 |
| Fabrikantcode | RH2039WO |