De SONY ALPHA 6500 + E 16-70MM ZA OSS BLACK (A6500) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze systeemcamera's en kies je systeemcamera uit 129 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY ALPHA 6500 + E 16-70MM ZA OSS BLACK (A6500)
SONY ALPHA 6500 + E 16-70MM ZA OSS BLACK (A6500)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY ALPHA 6500 + E 16-70MM ZA OSS BLACK (A6500)
Technische specificaties over de SONY ALPHA 6500 + E 16-70MM ZA OSS BLACK (A6500)
Belangrijkste kenmerken
| Type kit | Body + 1 lens |
| Type beeldsensor | CMOS APS-C |
Algemeen
| Type | Systeemcamera |
| Type kit | Body + 1 lens |
| Lensvatting | - |
| Type beeldsensor | CMOS APS-C |
| Maximum ISO-waarde | 51200 ISO |
| Aantal scherpstelpunten | 425 |
| Fotoformaten | JPEG, RAW |
| Videoformaten | - |
| Live view-modus | Ja |
| Videoresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) 30 fps |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Max. batterij-autonomie | 400 foto's |
| Zoeker | Via lcd-scherm |
| Schermgrootte | 3 " |
| Touchscreen | Neen |
| Kantelbaar scherm | Ja |
| Accessoireschoen | Ja |
| Cropfactor | 1,5 |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Geheugenkaartlezer | SD / SDHC / SDXC / Memory Stick Pro Duo |
| HDMI-uitgang | Ja, micro HDMI (type D) |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Stof- en waterbestendig | Neen |
| Afmetingen (HxBxD) | 6.7 x 12 x 4.6 cm |
| Gewicht | 0.285 kg |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Download Sony’s Imaging Edge Webcam software voor Windows 10 en gebruik haar als webcam |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8554463 |
| EAN-code | 5013493343924 |
| Fabrikantcode | ILCE6500ZBDI.EU |