De SONY ALPHA 7R BODY is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze systeemcamera's en kies je systeemcamera uit 129 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY ALPHA 7R BODY
SONY ALPHA 7R BODY
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY ALPHA 7R BODY
Technische specificaties over de SONY ALPHA 7R BODY
Belangrijkste kenmerken
| Type kit | Body |
| Type beeldsensor | CMOS Full Frame |
| Fotoresolutie | 36.4 MP |
Algemeen
| Type | Systeemcamera |
| Type kit | Body |
| Lensvatting | - |
| Type beeldsensor | CMOS Full Frame |
| Maximum ISO-waarde | 25600 ISO |
| Aantal scherpstelpunten | 25 |
| Fotoresolutie | 36.4 MP |
| Fotoformaten | JPEG, RAW |
| Videoformaten | - |
| Live view-modus | Ja |
| Videoresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Max. batterij-autonomie | 340 foto's |
| Zoeker | Optische zoeker + via lcd-scherm |
| Schermgrootte | 3 " |
| Touchscreen | Neen |
| Kantelbaar scherm | Ja |
| Accessoireschoen | Ja |
| Cropfactor | 1 |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Neen |
| Geheugenkaartlezer | SD / SDHC / SDXC / Memory Stick Pro Duo |
| HDMI-uitgang | Ja, micro HDMI (type D) |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Stof- en waterbestendig | Ja |
| Afmetingen (HxBxD) | 9.5 x 12.7 x 4.82 cm |
| Gewicht | 0.49 kg |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Zonder low-pass filter, 35mm Full Frame sensor, microfooningang |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8527482 |
| EAN-code | 4905524958485 |
| Fabrikantcode | ILCE7R/ALPHA 7R BODY |