De CANON EOS M100+15-45+16GB WHITE is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze systeemcamera's en kies je systeemcamera uit 129 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
CANON EOS M100+15-45+16GB WHITE
CANON EOS M100+15-45+16GB WHITE
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de CANON EOS M100+15-45+16GB WHITE
Canon EOS M100
Op zoek naar een fototoestel waarmee je prachtige foto’s en full hd-video’s kan maken? De Canon EOS M100 heeft een compact formaat en laat je toe om overal creatief te werk te gaan. Leg elk leuk moment makkelijk vast!
Deel je opnames meteen
Net een superleuke foto genomen? Deel je opnames meteen met vrienden en familie dankzij de bluetooth-en wificonnectie van de Canon EOS M100. Maak snel verbinding tussen je fototoestel en je smartphone.
Prachtige opnames
Leg beelden vast als een topfotograaf met je Canon EOS M100. Dit fototoestel is uitgerust met een CMOS-sensor van 24 Mp, Dual Pixel CMOS-autofocus en automatische modi.
Krachtig en draagbaar
De Canon EOS M100 is zowel compact, draagbaar als krachtig. Zijn DIGIC 7-processor zorgt ervoor dat je geweldige beelden vastlegt.
Canon Photo Companion-app
Deze app biedt je toegang tot gepersonaliseerde, deskundige info en inhoud wanneer je die nodig hebt. De ideale manier om je verhalen tot leven te brengen. Ontdek de verschillende modellen.
Technische specificaties over de CANON EOS M100+15-45+16GB WHITE
Belangrijkste kenmerken
| Type kit | Body + 1 lens |
| Type beeldsensor | CMOS |
Algemeen
| Type | Systeemcamera |
| Type kit | Body + 1 lens |
| Lensvatting | - |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Maximum ISO-waarde | 25600 ISO |
| Aantal scherpstelpunten | 49 |
| Fotoformaten | JPEG, RAW |
| Videoformaten | - |
| Live view-modus | Ja |
| Videoresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Max. batterij-autonomie | 410 foto's |
| Zoeker | Via lcd-scherm |
| Schermgrootte | 3 " |
| Touchscreen | Ja |
| Kantelbaar scherm | Ja |
| Accessoireschoen | Neen |
| Cropfactor | 1,6 |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Geheugenkaartlezer | SD / SDHC / SDXC |
| HDMI-uitgang | Ja, mini HDMI (type C) |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Stof- en waterbestendig | Neen |
| Afmetingen (HxBxD) | 10.8 x 6.7 x 3.5 cm |
| Gewicht | 0.302 kg |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8392420 |
| EAN-code | 8714574657578 |
| Fabrikantcode | 4398998 |