De CANON EOS M3 + 18/55 + VISEUR is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze systeemcamera's en kies je systeemcamera uit 129 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
CANON EOS M3 + 18/55 + VISEUR
CANON EOS M3 + 18/55 + VISEUR
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de CANON EOS M3 + 18/55 + VISEUR
Technische specificaties over de CANON EOS M3 + 18/55 + VISEUR
Belangrijkste kenmerken
| Type kit | Body + 1 lens |
| Type beeldsensor | CMOS APS-C |
Algemeen
| Type | Systeemcamera |
| Type kit | Body + 1 lens |
| Lensvatting | - |
| Type beeldsensor | CMOS APS-C |
| Maximum ISO-waarde | 12800 ISO |
| Fotoformaten | JPEG, RAW |
| Videoformaten | - |
| Live view-modus | Ja |
| Videoresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Gezichtsdetectie | Neen |
| Max. batterij-autonomie | Niet meegedeeld |
| Zoeker | Via lcd-scherm |
| Schermgrootte | 3 " |
| Touchscreen | Ja |
| Kantelbaar scherm | Ja |
| Accessoireschoen | Ja |
| Cropfactor | 1,6 |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Neen |
| Geheugenkaartlezer | SD / SDHC |
| HDMI-uitgang | Ja, mini HDMI (type C) |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Stof- en waterbestendig | Neen |
| Afmetingen (HxBxD) | 6.8 x 11 x 4.4 cm |
| Gewicht | 0.366 kg |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8460248 |
| Fabrikantcode | 4125851 |