De CANON EOS M50 BLACK+EF-M 15-45 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze systeemcamera's en kies je systeemcamera uit 129 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
CANON EOS M50 BLACK+EF-M 15-45
CANON EOS M50 BLACK+EF-M 15-45
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de CANON EOS M50 BLACK+EF-M 15-45
Technische specificaties over de CANON EOS M50 BLACK+EF-M 15-45
Belangrijkste kenmerken
| Type kit | Body + 1 lens |
| Type beeldsensor | CMOS APS-C |
Algemeen
| Type | Systeemcamera |
| Type kit | Body + 1 lens |
| Lensvatting | - |
| Type beeldsensor | CMOS APS-C |
| Maximum ISO-waarde | 25600 ISO |
| Aantal scherpstelpunten | 99 |
| Fotoformaten | JPEG, RAW |
| Videoformaten | - |
| Live view-modus | Ja |
| Videoresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) 30 fps |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Max. batterij-autonomie | 370 foto's |
| Zoeker | Elektronische zoeker + via lcd-scherm |
| Schermgrootte | 3 " |
| Touchscreen | Ja |
| Kantelbaar scherm | Ja |
| Accessoireschoen | Ja |
| Cropfactor | 1,6 |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Geheugenkaartlezer | SD / SDHC / SDXC |
| HDMI-uitgang | Ja, micro HDMI (type D) |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Stof- en waterbestendig | Neen |
| Afmetingen (HxBxD) | 88.1 x 116.3 x 58.7 cm |
| Gewicht | 0.39 kg |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Bluetooth |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8415005 |
| EAN-code | 4549292108910, 4549292108910 |
| Fabrikantcode | 2680C012AA |