De BOSCH KSV36VWEP is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze 1-deurskoelkasten en kies je 1-deurskoelkast uit 134 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
BOSCH KSV36VWEP
BOSCH KSV36VWEP
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de BOSCH KSV36VWEP
Technische specificaties over de BOSCH KSV36VWEP
Algemeen
| Type | 1-deurskoelkast |
| Totale inhoud | 346 l |
| Volume koelkast | 346 l |
| Volume diepvriezer | Niet van toepassing |
| Diepvriesvak | Geen vriesvak |
| Aantal diepvriesvakken | - |
| Koeltechniek koelkast | Dynamisch |
| Geluidsniveau | 39 dB |
Verbruik
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik per jaar | 116 kWh/jaar |
| Energiekost | 45.24 euro/jaar |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Horizontale flessenhouder | Ja |
| Vershoudzone (0-3°C) | Ja, met vochtigheidsregeling |
| Fruit- en groentelade | 1 |
| Zachte sluiting van de deur | Neen |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Telescopische rails | Neen |
| Binnenverlichting | Ja, ledverlichting |
| Weergave ingestelde temperatuur | Ja |
| Temperatuurregeling | Elektronisch |
| Temperatuuralarm | Neen |
| Opendeuralarm | Neen |
Functies
| Supercool-functie | Ja |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Wit |
| Afmetingen (HxBxD) | 186 x 60 x 65 cm |
| Gewicht | 61.5 kg |
Verbindingen
| Wifi | Neen |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 15 jaar |
| Vanden Borre-code | 7957912 |