De PHILIPS HD9650/90 AIRFRYER XXL Premium is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze airfryers en kies je airfryer uit 64 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS HD9650/90 AIRFRYER XXL Premium
PHILIPS HD9650/90 AIRFRYER XXL Premium
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS HD9650/90 AIRFRYER XXL Premium
Philips HD9650/90 Airfryer XXL Premium
De Philips HD9650/90 Airfryer XXL Premium heeft het formaat en het vermogen om een hele kip of zes porties friet in één keer aan te kunnen. Doordat overtollig vet wordt verwijderd is de Airfryer nu nog gezonder met de heerlijke smaak die het gezin verwacht. Het is een gezonde manier om te frituren met tot 90% minder vet in vergelijking met andere frituurpannen met minder vet.
Verwijdert vet uit gerechten
Dankzij de krachtige motor en de Twin TurboStar-technologie gaat de hete lucht in de HD9650/90 Airfryer XXL Premium stevig door de hele mand. Het resultaat? Minder vet in je gerechten.
Bakken, braden en frituren
Deze Philips Airfryer XXL Premium doet meer dan enkel frituren. Gril, bak en rooster ook je gerechten voor snelle en heerlijke maaltijden. Bovendien vind je op de Airfryer-app tips en recepten.
XXL voor het hele gezin
Airfryer XXL heeft een enorme capaciteit, wel 50% meer dan onze compacte Airfryer. Dat is groot genoeg voor een hele kip, 1,4 kg friet of tot wel zes porties overheerlijke krokant gefrituurde etenswaren.
De gezondste manier om te frituren
Met Twin TurboStar-technologie en 2225 watt vermogen om vet effectief te verwijderen. Een 'tornado' van hete lucht smelt het vet weg. Dit wordt onderin de Airfryer XXL Premium opgevangen zodat je het eenvoudig kunt weggooien.
Technische specificaties over de PHILIPS HD9650/90 AIRFRYER XXL Premium
Belangrijkste kenmerken
| Capaciteit | 7.3 l |
| Maximale hoeveelheid frieten | 1.4 kg |
| Aantal automatische bakprogramma's | 4 |
Algemeen
| Type | Friteuse zonder olie |
| Heteluchttechnologie | RapidAir en Fat Removal |
| Verwarmingselement | Heteluchtfriteuse |
| Luchtfilter | Neen |
| Vermogen | 2225 W |
| Recepten meegeleverd | Neen |
| Bijzonderheden | Compatibel met HD9950/OO |
| Maximum temperatuur | 200 °C |
Verbindingen
| Bediening via smartphone | Neen |
Comfort en veiligheid
| Capaciteit | 7.3 l |
| Maximale hoeveelheid frieten | 1.4 kg |
| Geschikt voor | 5 - 6 personen |
| Maximum hoeveelheid olie | Niet van toepassing |
| Regelbare thermostaat | Ja |
| Koude zone | Neen |
| Koude wanden | Ja |
| Antiaanbaklaag | Ja |
| Vaatwasbestendig | Ja, bepaalde accessoires/onderdelen |
| Uitneembare kuip | Ja |
| Timer | Ja |
Functies
| Aantal automatische bakprogramma's | 4 |
Bediening
| Type bediening | Knoppen |
Inbegrepen accessoires
| Bijgeleverde accessoires | - |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kijkvenster | Neen |
| Uitvoering | Plastic |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (HxBxD) | 31.5 x 43.3 x 31.2 cm |
| Gewicht | 7.99 kg |
Extra kenmerken
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8493022 |
| EAN-code | 8710103821847, 8710103862772 |
| Fabrikantcode | HD9650/90 |