De KENWOOD KVC5100B is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze alle keukenrobots en kies je keukenrobot uit 116 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
KENWOOD KVC5100B
KENWOOD KVC5100B
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de KENWOOD KVC5100B
Kenwood KVC5100
Ben je zoek naar een keukenrobot om snel en gemakkelijk je gerechten klaar te maken? Dankzij zijn motor van 1200 Watt is de Kenwood KVC5100 krachtig en snel, ook bij zware bereidingen.
Grote inhoud
Met de glazen kom van 4,6 liter maak je grote hoeveeleden in één keer klaar. Handig als je voor het hele gezin moet koken of als je gasten ontvangt! En nog een pluspuntje: dankzij de glazen kom houd je gemakkelijk de bereiding van je deeg in de gaten.
Bijgeleverde hulpstukken
Maak heel veel verschillende soorten gerechten klaar dankzij de 3 bijgeleverde hulpstukken van de Kenwood KVC5100-keukenrobot. Maak beslag voor lekkere koekjes met de K-klopper, klop met de garde de dikste crème of maak pizza’s dankzij de deeghaak.
Technische specificaties over de KENWOOD KVC5100B
Belangrijkste kenmerken
| Inhoud grootste kom | 4.6 l |
| Vermogen | 1200 W |
| Aantal snelheden | 7 |
Algemeen
| Vermogen | 1200 W |
| Aantal snelheden | 7 |
| Type motor | Universeel |
| Recepten meegeleverd | Ja, via formulier |
| Bijzonderheden | - |
| Type | Keukenrobot |
Functies
| Pulse-toets | Ja |
Comfort en veiligheid
| Inhoud grootste kom | 4.6 l |
| Opberging accessoires | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Aantal kommen | 1 |
| Menghaak meegeleverd | Neen |
| Kneedhaak meegeleverd | Ja |
| Klopper meegeleverd | Ja |
| Blender meegeleverd | In optie |
| Sapcentrifuge meegeleverd | In optie |
| Citruspers meegeleverd | In optie |
| Pastamaker meegeleverd | In optie |
| Parmezaanrasp meegeleverd | In optie |
| Multifunctioneel mes meegeleverd | In optie |
| Rasp- en snijschijf meegeleverd | In optie |
| Frietschijf meegeleverd | In optie |
| Vleesmolen meegeleverd | In optie |
| Andere bijgeleverde accessoires | K-beater |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Materiaal kom | Glas |
| Afmetingen (HxBxD) | 49 x 35.5 x 47.5 cm |
| Gewicht | - |
| Vanden Borre-code | 8299676 |
| EAN-code | 5011423195797 |
| Fabrikantcode | KVC5100B |