De PHILIPS BT9810/15 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze baardtrimmers en kies je baardtrimmer uit 47 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS BT9810/15
PHILIPS BT9810/15
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS BT9810/15
Philips BT9810/15
Ontdek de Philips BT9810/15, een verzorgingstool die ongeëvenaarde precisie biedt voor een perfect getrimde baard.
SteelPrecision-technologie
De Philips baardtrimmer BT9810/15 is uitgerust met de gloednieuwe SteelPrecision-technologie. Deze technologie omvat een geïntegreerde metalen kam en een krachtig mes. In tegenstelling tot een plastic kam buigt dit systeem niet, ongeacht de druk die wordt uitgeoefend. Zo zorgt het altijd voor gelijkmatige en nauwkeurige trimresultaten.
Glijdt soepel over de huid voor een zachte trimbeurt
Deze baardtrimmer voor mannen volgt moeiteloos de contouren van je gezicht. Dankzij de antifrictiecoating glijdt hij comfortabel over je huid en levert hij een gelijkmatig resultaat.
Scherpe metalen mesjes snijden nauwkeurig zonder te trekken
De volledig metalen mesjes blijven scherp voor het leven. Dankzij hun speciale vorm knipt de BT9810 zelfs de dikste haren zonder eraan te trekken.
Batterijduur
Met een enkele oplaadbeurt biedt de BT9810 tot wel 120 minuten draadloos gebruik.
Eenvoudig schoon te maken
De Philips BT9810/15 is ontworpen voor eenvoudig schoonmaken. Hij is 100% waterdicht, dus je kunt hem na elk gebruik gewoon onder de kraan afspoelen.
Technische specificaties over de PHILIPS BT9810/15
Algemeen
| Type | Baardtrimmer |
| Voeding | Herlaadbare batterij |
| Trimmer voor baard | Ja |
| Trimmer voor neus en oor | Neen |
| Trimmer voor lichaam | Neen |
| Bijzonderheden | - |
| Technologie | SteelPrecision |
Functies
| Reiniging | Onder water of met borsteltje |
Comfort en veiligheid
| Wet & Dry | Ja |
| Instelbare lengtes baard | 0.4 - 10 mm |
| Instelbare lengtes hoofdhaar | Niet meegedeeld |
| Regeling snijlengte | Manueel |
| Tussenstap lengte-instelling | 0.2 mm |
| Opzuigsysteem | Neen |
| Geschikt voor gevoelige huid | Ja |
| Contourvolgend systeem | Neen |
| Aantal Opzetkammen | 1 |
| Snelladen functionaliteit | Ja |
| Max. batterij-autonomie | 120 min. |
| Oplaadindicatie | Verklikkerlampje |
| Draadloos | Ja |
Inbegrepen accessoires
| Scheerkop voor gezicht | Neen |
| Scheerkop voor lichaam | Neen |
| Precisietrimmer | Neen |
| Bijgeleverde accessoires | Externe voedingskabel, reisetui, Opzetstuk voor lange baarden |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Gewicht | 400 g |
| Kleur | Zwart |
Extra kenmerken
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8124108 |
| EAN-code | 8710103905097, 8710103905097 |
| Fabrikantcode | BT9810/15 |