De XGIMI MOGO 3 PRO SMART PROJECTOR FHD 450 ISO GOUD is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze beamers en kies je beamer uit 56 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
XGIMI MOGO 3 PRO SMART PROJECTOR FHD 450 ISO GOUD
XGIMI MOGO 3 PRO SMART PROJECTOR FHD 450 ISO GOUD
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de XGIMI MOGO 3 PRO SMART PROJECTOR FHD 450 ISO GOUD
Technische specificaties over de XGIMI MOGO 3 PRO SMART PROJECTOR FHD 450 ISO GOUD
Algemeen
| Videoresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Technologie | DLP |
| Projectiegrootte (min-max) | 101 - 508 cm |
| Lichtopbrengst | 450 lm |
| Optische zoom | Niet meegedeeld |
| Type Throw Ratio | Short throw |
| Type focus | Automatisch |
| Lens shift | Ja, verticaal en horizontaal |
| Beeldverhouding | 16:9 en 4:3 |
| Projectieverhouding | 1.2 :1 |
| Statisch contrast (standaard) | Niet meegedeeld |
| Dynamisch contrast | Niet meegedeeld |
| Keystone-correctie | Ja |
| Interactiviteit | Neen |
| 3D-compatibel | Ja, actief |
| Ingebouwde luidspreker | 10 W |
| Geluidsniveau normaal/eco-modus | 38 dB / 38 dB |
| Type | Beamer |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.1 |
| HDMI-ingangen | 1x Micro HDMI |
| VGA-aansluiting | Neen |
| Component ingang (YUV) | Neen |
| Analoge audio-in | Neen |
| Digitale audio-out | Neen |
| USB-aansluiting | USB type A |
| Composite in | Neen |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
Stroomvoorziening
| Voeding | Netstroom |
Verbruik
| Ecofunctie | Neen |
| Levensduur lamp | 25000 u. |
Extra kenmerken
| Gebruik | Kantoor, gaming, home cinema |
| Afstandsbediening | Ja |
| Fabrikantcode | XN13A |
| Bijzonderheden | - |
| Ecocheques | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 20.49 x 9.5 x 9.5 cm |
| Gewicht | 1.1 kg |
| Vanden Borre-code | 7724462 |
| EAN-code | 6935670504753, 6935670504760 |
| Fabrikantcode | XN13A |