De MAGIMIX POWER BLENDER 11628B BLACK is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze blenders en kies je blender uit 123 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
MAGIMIX POWER BLENDER 11628B BLACK
MAGIMIX POWER BLENDER 11628B BLACK
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de MAGIMIX POWER BLENDER 11628B BLACK
Magimix Power Blender 11628
Smoothies, crushed ice, desserts... met de Magimix Power Blender is het kinderspel. Ideaal voor je dagelijkse bereidingen! Dankzij het vermogen van 1300 Watt is deze blender ook geschikt voor bevroren of harde ingrediënten.
Automatische stand en 5 snelheden
Maak het jezelf makkelijk met de Magimix Power Blender! Met de Auto-stand regelt de blender zelf de snelheid. Kies je liever zelf? Hij biedt je de keuze uit 5 snelheden.
Technische specificaties over de MAGIMIX POWER BLENDER 11628B BLACK
Belangrijkste kenmerken
| Vermogen | 1300 W |
| Materiaal beker | Glas |
| Inhoud | 1.8 l |
Algemeen
| Type | Power blender |
| Blender on the go | Drinkfles in optie |
| Aantal snelheden | Traploos regelbaar |
| Vermogen | 1300 W |
| Ijsschilfers | Ja |
| Bijzonderheden | 5 automatische programma |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | Niet van toepassing |
| Ecocheques | Neen |
Functies
| Pulse-toets | Ja |
| Verwarmingsfunctie | Neen |
Comfort en veiligheid
| Inhoud | 1.8 l |
| Aantal mesbladen | 4 |
| Afneembare messen | Ja |
| Vaatwasbestendig | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Bijgeleverde accessoires | - |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Materiaal beker | Glas |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (HxBxD) | 40.5 x 16.5 x 16.5 cm |
| Vanden Borre-code | 8466831 |
| EAN-code | 3519280020051 |
| Fabrikantcode | 11628B |