De PANASONIC SD-ZB2512KXE is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze broodbakmachines en kies je broodbakmachine uit 13 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PANASONIC SD-ZB2512KXE
PANASONIC SD-ZB2512KXE
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PANASONIC SD-ZB2512KXE
Panasonic SD-ZB2512 KX
Bak makkelijk je eigen brood met de Panasonic SD-ZB2512KX-broodbakmachine. Je kan kiezen uit 3 verschillende broodgroottes.
Temperatuursensor
Met de broodbakprogramma’s van de SD-ZB2512KX wordt elk proces afgestemd op de omgevingstemperatuur. Welke de temperatuuromstandigheden ook zijn, de totale baktijd van elk programma blijft dezelfde.
Verschillende programma’s
Rustiek ambachtelijk brood, speltbrood, brioche, roggebrood, Italiaans brood, rustiek sodabrood, volkoren brood... Kies makkelijk je favoriete broodsoort uit een groot aantal programma’s. Voor wie allergisch is aan gluten, biedt deze Panasonic SD-ZB2512KX ook een glutenvrij programma.
Instelbare starttijd
Programmeer je Panasonic SD-ZB2512KX tot 13 uur op voorhand. Zo heb je op elk gewenst moment een lekker vers brood.
Automatische ingrediëntendispenser
De automatische ingrediëntendispenser zorgt voor een geljkmatige verdeling van extra ingrediënten zoals gedroogd fruit, granen, rozijnen en noten.
Technische specificaties over de PANASONIC SD-ZB2512KXE
Belangrijkste kenmerken
| Gewicht brood | 640 - 800 - 1000 g |
| Aantal programma's | 33 prog. |
| Koude wanden | Ja |
Algemeen
| Gewicht brood | 640 - 800 - 1000 g |
| Kneedhaak meegeleverd | 2 |
| Vermogen | 550 W |
| Bijzonderheden | Oven- en kamertemperatuursensoren zorgen steeds voor een perfect bakresultaat, met aparte verdeler voor gist, inclusief receptenboekje, 3 broodformaten |
Functies
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Glutenvrij programma | Ja |
Comfort en veiligheid
| Aantal programma's | 33 prog. |
| Regelbare korstkleur | Ja |
| Startuitstel | Ja |
| Noten- /rozijnendispenser | Ja |
| Koude wanden | Ja |
| Display | Ja |
| Kijkvenster | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Bijgeleverde accessoires | Maatbeker en lepel |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zilver |
| Vanden Borre-code | 8699763 |
| EAN-code | 5025232819959 |
| Fabrikantcode | SD-ZB2512KXE |