De PANASONIC SD-ZF2010KXF Croustina + gratis snijplank is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze broodbakmachines en kies je broodbakmachine uit 13 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PANASONIC SD-ZF2010KXF Croustina + gratis snijplank
PANASONIC SD-ZF2010KXF Croustina + gratis snijplank
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PANASONIC SD-ZF2010KXF Croustina + gratis snijplank
Panasonic Pack ZF2010+CB19
Zou je graag zelf brood bakken? Met de broodmachine Panasonic Croustina hoef je enkel op een knop te drukken en je favoriete brood wordt gebakken. Je kiest zelf de ingrediënten die je erin wil verwerken en de machine bakt het heerlijkste en knapperigste brood dat je ooit hebt geproefd. En het is nog gezond ook.
Een moderne en efficiënte broodmachine
De broodmachine Panasonic SD-ZF2010KXF Croustina is voorzien van een ovale vorm met krasbestendige keramische bekleding. Ze heeft ook temperatuursensoren en biedt een ruime keuze aan programma's, ook voor glutenvrij brood. Top!
Vers brood bij het ontbijt
Wat is er heerlijker dan een kersverse boterham bij het ontbijt? Met de programmeerbare timer van de Panasonic Croustina kan je de broodmachine tot 13 uur op voorhand programmeren. Kwestie van je dag goed te beginnen. Handig!
Technische specificaties over de PANASONIC SD-ZF2010KXF Croustina + gratis snijplank
Belangrijkste kenmerken
| Gewicht brood | 750 - 1000 g |
| Aantal programma's | 18 prog. |
| Koude wanden | Ja |
Algemeen
| Gewicht brood | 750 - 1000 g |
| Kneedhaak meegeleverd | 1 |
| Vermogen | 700 W |
| Bijzonderheden | De oven- en kamertemperatuursensoren zorgen steeds voor een perfect bakresultaat |
Functies
| Warmhoudfunctie | Neen |
| Glutenvrij programma | Ja |
Comfort en veiligheid
| Aantal programma's | 18 prog. |
| Regelbare korstkleur | Ja |
| Startuitstel | Ja |
| Noten- /rozijnendispenser | Neen |
| Koude wanden | Ja |
| Display | Ja |
| Kijkvenster | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Bijgeleverde accessoires | Gratis snijplank |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (HxBxD) | 33 x 27.4 x 40.5 cm |
| Vanden Borre-code | 8284598 |
| EAN-code | 4010869294720 |
| Fabrikantcode | PACK ZF2010+CB19 |