De KRUPS DOLCE GUSTO GENIO S SHARE YY5811FD Black is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze alle capsule- en padmachines en kies je capsule- of padmachine uit 92 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
KRUPS DOLCE GUSTO GENIO S SHARE YY5811FD Black
KRUPS DOLCE GUSTO GENIO S SHARE YY5811FD Black
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de KRUPS DOLCE GUSTO GENIO S SHARE YY5811FD Black
Technische specificaties over de KRUPS DOLCE GUSTO GENIO S SHARE YY5811FD Black
Algemeen
| Koffietype | Dolce Gusto-capsules |
| Druk | 15 bar |
| Verwarmingselement | Thermoblock |
| Aantal kopjes | 1 |
| Vermogen | 1500 W |
| Bijzonderheden | Espresso Boost, 4 temperatuurstanden, XL (300 ml), touchscreen, 15 jaar repareerbaarheid |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | Niet van toepassing |
Functies
| Cappuccino & Latte maken | Manueel, via capsules |
| Automatische stop | Ja |
| Automatische stand-by-modus | Ja |
Comfort en veiligheid
| Inhoud waterreservoir | 800 ml |
| Plaatsing waterreservoir | Achterkant |
| Indicator leeg waterreservoir | Neen |
| Regelbare koffiesterkte | Via regelbare kopjesinhoud |
| Melkreservoir | Neen |
| Stoom- en warmwaterpijpje | Neen |
| Ook voor koude dranken | Ja |
| Regelbare kopjeshoogte / schenktuit | Ja |
| Regelbare inhoud kopje | Manueel |
| Kopjesverwarming | Neen |
| Display | Touchscreen display |
| Herinnering ontkalken | Ja |
| Reiniging | Niet van toepassing |
Verbindingen
| Bediening via smartphone | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Kopjes bijgeleverd | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (HxBxD) | 32.7 x 14.3 x 32.6 cm |
| Gewicht | 1.9 kg |
Extra kenmerken
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 7644701 |
| EAN-code | 3700342452068 |
| Fabrikantcode | YY5811FD |