De KRUPS ESPERTA BLACK YY4053FD/KP310810 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze alle capsule- en padmachines en kies je capsule- of padmachine uit 92 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
KRUPS ESPERTA BLACK YY4053FD/KP310810
KRUPS ESPERTA BLACK YY4053FD/KP310810
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de KRUPS ESPERTA BLACK YY4053FD/KP310810
Krups Esperta
Op zoek naar een koffiemachine met een leuk ontwerp? De Krups Esperta is perfect voor jou! Met haar bolvormig design past dit toestel in elke moderne keuken!
Twee extractiemethodes
Kies voor de Espresso Boost voor een intense espresso. Liever een aromatische, uitgebalanceerde koffie? Kies voor Delicate Brew.
Personaliseer je koffie
Met de Krups Esperta personaliseer je het formaat en de temperatuur van je koffie dankzij de NESCAFÉ Dolce Gusto-app die via bluetooth met je machine is verbonden. Sla je voorkeuren op en programmeer de bereiding op het gewenste tijdstip. Top!
Thermoblock-verwarmingssysteem
Het voordeel? Het water warmt sneller op, de temperatuur van het water is constanter, er is minder kalkafzetting in het toestel en het water wordt weggevoerd na elk gebruik, waardoor je telkens lekker vers water gebruikt.
Automatische stopfunctie
Dankzij de automatische stopfunctie weet je Krups Esperta zelf hoeveel koffie er in een tas past. Start het koffiezetten met één druk op de knop en zodra er genoeg water is gebruikt, stopt het water met lopen. Bekijk ook de rode versie.
Technische specificaties over de KRUPS ESPERTA BLACK YY4053FD/KP310810
Algemeen
| Koffietype | Dolce Gusto-capsules |
| Druk | 15 bar |
| Verwarmingselement | Thermoblock |
| Vermogen | 1600 W |
| Bijzonderheden | 2 professionele extractiemethodes: |
Functies
| Cappuccino & Latte maken | Manueel, via capsules |
| Automatische stop | Ja |
Comfort en veiligheid
| Inhoud waterreservoir | 1400 ml |
| Regelbare koffiesterkte | Via regelbare kopjesinhoud |
| Ook voor koude dranken | Ja |
| Regelbare kopjeshoogte / schenktuit | Ja |
| Regelbare inhoud kopje | Manueel |
| Herinnering ontkalken | Ja |
Verbindingen
| Bediening via smartphone | Ja |
Inbegrepen accessoires
| Kopjes bijgeleverd | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (HxBxD) | 36.5 x 26.7 x 21.5 cm |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Vanden Borre-code | 8341974 |
| EAN-code | 3700342439298, 3700342439298 |
| Fabrikantcode | KP310810 - YY4053 |