De PHILIPS HD6555/20 SENSEO ORIGINAL XL is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze alle capsule- en padmachines en kies je capsule- of padmachine uit 92 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS HD6555/20 SENSEO ORIGINAL XL
PHILIPS HD6555/20 SENSEO ORIGINAL XL
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS HD6555/20 SENSEO ORIGINAL XL
Philips Senseo Original XL HD6555
‘s Morgens of op een ander moment van de dag zin in een heerlijk kopje koffie? Met deze Philips Senseo Original XL HD6555 is je koffie meteen klaar! Je kan tot 2 kopjes tegelijk zetten met deze koffiemachine. Extra troef: dit toestel heeft een groot waterreservoir van 1,2 liter.
Een maximum aan aroma’s
Een volle en rijke smaak? Ontdek alle Senseo-pads voor koffie die perfect smaakt zoals jij hem wil. De koffieboosttechnologie zorgt voor koffie met een heerlijk aroma.
Selecteer de intensiteit
Dankzij de intensiteitsselectie biedt deze Senseo Original XL HD6555 je een zowel een grote kop milde koffie als een kleine kop sterke koffie.
Automatische uitschakeling
Gebruik je je koffiemachine gedurende 30 minuten niet, dan schakelt de Philips HD6555 zichzelf uit. Zo bespaar je energie.
Met of zonder crèmelaagje
Crema Plus zorgt voor een kopje koffie met een zacht crèmelaagje. Top!
Technische specificaties over de PHILIPS HD6555/20 SENSEO ORIGINAL XL
Algemeen
| Koffietype | Senseo-pads |
| Druk | 1 bar |
| Verwarmingselement | Boiler |
| Vermogen | 1450 W |
| Bijzonderheden | - |
Functies
| Cappuccino & Latte maken | Neen |
| Automatische stop | Ja |
Comfort en veiligheid
| Inhoud waterreservoir | 1200 ml |
| Regelbare koffiesterkte | Via regelbare kopjesinhoud |
| Ook voor koude dranken | Neen |
| Regelbare kopjeshoogte / schenktuit | Neen |
| Regelbare inhoud kopje | Manueel |
| Herinnering ontkalken | Neen |
Verbindingen
| Bediening via smartphone | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Kopjes bijgeleverd | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (HxBxD) | 33 x 21.3 x 31.5 cm |
| Gewicht | 0.0017 kg |
| Vanden Borre-code | 8491356 |
| EAN-code | 8710103822929 |
| Fabrikantcode | HD6555/20 |