De PHILIPS SENSEO ORIGINAL ECO HD6552/32 Black is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze alle capsule- en padmachines en kies je capsule- of padmachine uit 92 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS SENSEO ORIGINAL ECO HD6552/32 Black
PHILIPS SENSEO ORIGINAL ECO HD6552/32 Black
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS SENSEO ORIGINAL ECO HD6552/32 Black
Philips Senseo HD6552/32: creëer een koffiemoment
Met de Philips Senseo HD6552/32 geniet je elke ochtend van een heerlijke kop koffie. Dit koffiezetapparaat is snel en praktisch, zodat je in een handomdraai je favoriete Senseo-koffie kan zetten. Ideaal voor de drukke ochtenden of wanneer tussendoor een lekker kopje koffie wilt.
Crema Plus-technologie
Dankzij de Crema Plus-technologie van de Senseo HD6552/32 geniet je van een perfecte crèmelaag op elke kop koffie. Elke kop smaakt alsof hij door een barista is bereid, en dat vanuit het comfort van je eigen huis.
Coffee Boost-technologie
De Coffee Boost-technologie haalt het beste uit jouw Senseo-pads. Door de 45 aromamondstukken wordt het hete water gelijkmatig over de pad verdeeld. Op die manier komen alle aroma's vrij en krijg je een volle, rijke smaak. Elke slok is een genot, van de eerste tot de laatste.
Snel en gemakkelijk
Met de Senseo HD6552/32 zet je in minder dan een minuut een kop koffie. De eenvoudige bediening maakt het zetten van koffie kinderspel. Zo houd je meer tijd over voor de dingen die er echt toe doen.
Duurzaam ontwerp
De Senseo HD6552/32 is ontworpen met het oog op duurzaamheid. Zo is het toestel gemaakt van gerecycleerd plastic en verbruikt hij minder energie. Zo draag je een beetje bij aan een beter milieu, terwijl je geniet van de beste koffie.
Met de Philips Senseo HD6552/32 haal je een gebruiksvriendelijke en duurzame koffiemachine in huis. Geniet elke dag van een heerlijke kop koffie, snel en gemakkelijk bereid.
Technische specificaties over de PHILIPS SENSEO ORIGINAL ECO HD6552/32 Black
Algemeen
| Koffietype | Senseo-pads |
| Druk | 1 bar |
| Verwarmingselement | Boiler |
| Aantal kopjes | 2 |
| Vermogen | 1450 W |
| Bijzonderheden | Max kophoogte 100mm, snoerlengte 0.8m, Automatische uitschakeling in ECO-modus voor energiebesparing van 25% |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | Niet van toepassing |
Functies
| Cappuccino & Latte maken | Neen |
| Automatische stop | Ja |
| Automatische stand-by-modus | Ja |
Comfort en veiligheid
| Inhoud waterreservoir | 700 ml |
| Plaatsing waterreservoir | Achterkant |
| Indicator leeg waterreservoir | Ja |
| Regelbare koffiesterkte | Neen |
| Melkreservoir | Neen |
| Ook voor koude dranken | Neen |
| Regelbare kopjeshoogte / schenktuit | Neen |
| Regelbare inhoud kopje | Manueel |
| Herinnering ontkalken | Neen |
Verbindingen
| Bediening via smartphone | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Kopjes bijgeleverd | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Grijs |
| Afmetingen (HxBxD) | 37.5 x 39.5 x 22.9 cm |
| Gewicht | 1.756 kg |
Extra kenmerken
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 7700830 |
| EAN-code | 8710103950141, 8710103950141 |
| Fabrikantcode | HD6552/32 |