De PHILIPS SENSEO HD6563/68 VIVA CAFE ZWART is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze alle capsule- en padmachines en kies je capsule- of padmachine uit 92 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS SENSEO HD6563/68 VIVA CAFE ZWART
PHILIPS SENSEO HD6563/68 VIVA CAFE ZWART
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS SENSEO HD6563/68 VIVA CAFE ZWART
Philips Viva Café HD6563/88
Fan van de Senseo-koffiesmaken? Haal het meeste uit elke koffiepad dankzij de Koffieboost-technologie van de Philips Viva Café HD6563/88. Kies je favoriete smaak uit het ruime assortiment.
Een fluweelzacht crèmelaagje
Hou je van koffie met een heerlijk laagje melk? Dan is deze Philips Viva Café HD6588 ideaal voor jou. De CremaPlus-technologie zorgt voor een fluweelzacht en fijn crèmelaagje.
Kies de intensiteit van je koffie
Hou je van een kleine kopje sterke koffie of heb je liever een grote milde kop koffie? Deze Philips Viva Café biedt je de keuze. Dubbelklik op de 1- of 2-kopsknop voor een kleine kop sterke koffie.
Automatische stop
Gebruik je je Philips Viva Café gedurende meer dan 30 minuten niet, dan schakelt dit toestel zichzelf uit. Zo bespaar je energie!
Ontkalkingslampje
Is het tijd om je Philips Viva Café te ontkalken? Deze koffiemachine herinnert je eraan via een ontkalkingslampje. Handig! Bekijk ook de rode versie.
Technische specificaties over de PHILIPS SENSEO HD6563/68 VIVA CAFE ZWART
Algemeen
| Koffietype | Senseo-pads |
| Druk | 1 bar |
| Verwarmingselement | Boiler |
| Vermogen | 1450 W |
| Bijzonderheden | CremaPlus-technologie voor nog betere schuimlaagje |
Functies
| Cappuccino & Latte maken | Neen |
| Automatische stop | Ja |
Comfort en veiligheid
| Inhoud waterreservoir | 900 ml |
| Regelbare koffiesterkte | Via regelbare kopjesinhoud |
| Ook voor koude dranken | Neen |
| Regelbare kopjeshoogte / schenktuit | Ja |
| Regelbare inhoud kopje | Manueel |
| Herinnering ontkalken | Ja |
Verbindingen
| Bediening via smartphone | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Kopjes bijgeleverd | Ja, 2 kopjes |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (HxBxD) | 34 x 19 x 31 cm |
| Gewicht | 0.0018 kg |
| Vanden Borre-code | 8326223 |
| EAN-code | 8710103909842 |
| Fabrikantcode | HD6563/68 |