De PHILIPS SENSEO SWITCH HD6591/20 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze alle capsule- en padmachines en kies je capsule- of padmachine uit 92 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS SENSEO SWITCH HD6591/20
PHILIPS SENSEO SWITCH HD6591/20
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS SENSEO SWITCH HD6591/20
Philips HD6591/20
Zet een grote kan filterkoffie of gebruik een van de Senseo-koffiepads om op elk moment van de dag te genieten van een heerlijke verse koffie met het Philips HD6591/20 2-in-1 koffiezetapparaat.
Thermische kan
De thermische kan in roestvrij staal houdt je koffie urenlang warm en bewaart het aroma. Het waterreservoir van 1 liter is voldoende voor maximaal 7 kopjes filterkoffie.
Eén of twee kopjes
In minder dan een minuut zet je een of twee kopjes Senseo-koffie met deze Philips-koffiezetter. Het heerlijke crèmelaagje bewijst de kwaliteit van Senseo.
Ontkalkingslampje
De Philips HD 6591/20 vertelt je wanneer het tijd is om te ontkalken via een indicatielampje. Je toestel blijft optimaal werken en gaat extra lang mee.
Automatische uitschakeling
Na het koffiezetten schakelt de koffiemachine direct en automatisch uit. Handig voor vergeetkousen, maar ook bijzonder nuttig om energie te besparen.
Technische specificaties over de PHILIPS SENSEO SWITCH HD6591/20
Algemeen
| Koffietype | Senseo-pads |
| Druk | 1 bar |
| Verwarmingselement | Boiler |
| Vermogen | 1450 W |
| Bijzonderheden | - |
Functies
| Cappuccino & Latte maken | Neen |
| Automatische stop | Ja |
Comfort en veiligheid
| Inhoud waterreservoir | 1000 ml |
| Regelbare koffiesterkte | Neen |
| Ook voor koude dranken | Neen |
| Regelbare kopjeshoogte / schenktuit | Neen |
| Regelbare inhoud kopje | Neen |
| Herinnering ontkalken | Ja |
Verbindingen
| Bediening via smartphone | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Kopjes bijgeleverd | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Grijs |
| Afmetingen (HxBxD) | 27 x 14 x 40 cm |
| Gewicht | 0.0018 kg |
| Vanden Borre-code | 8353654 |
| EAN-code | 8710103851707, 8710103851707 |
| Fabrikantcode | HD6591/20 |