De CANON G7X MARK III SILVER is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze compacte fototoestellen en kies je compact fototoestel uit 62 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
CANON G7X MARK III SILVER
CANON G7X MARK III SILVER
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de CANON G7X MARK III SILVER
Technische specificaties over de CANON G7X MARK III SILVER
Algemeen
| Type | Compact fototoestel |
| Beeldsensor | BSI-CMOS |
| Sluitersnelheid | 1/2000 s |
| Maximum aantal foto's per seconde | 30 |
| Fotoresolutie | 20 MP |
| Fotoformaten | JPEG, RAW |
| Videoresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) 30 fps |
| Videoformaten | HEVC (H.265) / MPEG4 (H.264) |
| Optische zoom | 4.2 x |
| Flash | Ja, ingebouwd |
| Flitsbereik (richtgetal) | 7 m |
| Flitsstanden | Auto, aan/uit, slow synchro |
| Geolocalisatie | Neen |
| Breedhoeklens | Neen |
| Autofocusmodi | Contrast Detect (sensor), Multi-area, Center, Selective single-point, Tracking, Single, Continuous, Touch, Face Detection, Live View |
| Autofocus-hulplicht | Neen |
| Type batterij | NB-13L |
| Max. batterij-autonomie | 235 foto's |
| Mac-compatibel vanaf | Niet van toepassing |
| Ecocheques | Neen |
Functies
| Zelfontspanner | Neen |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Accessoireschoen | Neen |
| Beeldstabilisatie | Ja, optisch |
| Bijzonderheden | - |
Verbindingen
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| NFC | Neen |
| HDMI-uitgang | Ja, micro HDMI (type D) |
| Geheugenkaartlezer | SD / SDHC / SDXC (UHS-II) |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| USB-aansluiting | USB Type-C |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Schermgrootte | 3 " |
| Schermresolutie | Niet meegedeeld |
| Touchscreen | Ja |
| Kantelbaar scherm | Ja |
| Zoeker | Via lcd-scherm |
| Statiefbevestiging | Neen |
| Minimum scherpstelafstand | 5 cm |
| Stof- en waterbestendig | Neen |
| Kleur | Zilver |
| Gewicht | 304 g |
| Schokbestendig | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Lader of stekker bijgeleverd | Neen |
| Draagriem | Neen |
| Hoes bijgeleverd | Neen |
| USB-kabel bijgeleverd | Neen |
| Vanden Borre-code | 8319146 |
| EAN-code | 4549292137781 |
| Fabrikantcode | 3638C002AA/G7X MARK |