De LG 32GQ850 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze monitoren en kies je monitor uit 117 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG 32GQ850
LG 32GQ850
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG 32GQ850
Technische specificaties over de LG 32GQ850
Belangrijkste kenmerken
| Schermdiagonaal | 32 " |
| Schermresolutie | 2560 x 1440 pixels (QHD / 2K) |
| Native verversingssnelheid | 240 Hz |
| Reactiesnelheid | 1 ms |
| Curved scherm | Neen |
Algemeen
| Type | Pc-scherm |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Schermdiagonaal | 32 " |
| Schermresolutie | 2560 x 1440 pixels (QHD / 2K) |
| Type scherm | Lcd |
| Schermtechnologie | IPS |
| Reactiesnelheid | 1 ms |
| Native verversingssnelheid | 240 Hz |
| Curved scherm | Neen |
| Kijkhoek horizontaal | 178 ° |
| Kijkhoek verticaal | 178 ° |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Ingebouwde luidspreker | Neen |
| Helderheid | 450 cd/m² |
| Statisch contrast (standaard) | 1000 :1 |
| Dynamisch contrast | Niet meegedeeld |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kantelbaar | Ja |
Functies
| Touchscreen | Neen |
| HDMI-ingangen | 2x HDMI 2.0 |
| DisplayPort | 1x DisplayPort |
| Thunderbolt | Neen |
| DVI-poort | Neen |
| VGA-aansluiting | Neen |
| USB-aansluiting | 1x USB 3.0 |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| VRR‑compatibiliteit | AMD FreeSync + Nvidia G-Sync compatible |
Verbruik
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 33 kWh/1000u |
| Energieverbruik HDR | 79 kWh/1000u |
| Energiekost | 12.87 euro/1000uur |
| Energieklasse HDR | G |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| VESA-norm | 100 x 100 |
| Gewicht | 8.2 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 61.38 x 71.39 x 27.8 cm |
Inbegrepen accessoires
| HDMI-kabel meegeleverd | Ja |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | HDMI, DP en USB A naar B kabels meegeleverd |
| Vanden Borre-code | 7854587 |
| EAN-code | 8806091784377, 8806091784377 |
| Fabrikantcode | 32GQ850 |