De SAMSUNG LC49RG90SSPXEN is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze monitoren en kies je monitor uit 117 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG LC49RG90SSPXEN
SAMSUNG LC49RG90SSPXEN
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG LC49RG90SSPXEN
Technische specificaties over de SAMSUNG LC49RG90SSPXEN
Belangrijkste kenmerken
| Schermdiagonaal | 49 " |
| Schermresolutie | 5120 x 1440 pixels (UltraWide Dual QHD) |
| Native verversingssnelheid | 120 Hz |
| Reactiesnelheid | 4 ms |
| Curved scherm | Ja |
Algemeen
| Type | Pc-scherm |
| Beeldverhouding | 32:9 |
| Schermdiagonaal | 49 " |
| Schermresolutie | 5120 x 1440 pixels (UltraWide Dual QHD) |
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermtechnologie | VA |
| Reactiesnelheid | 4 ms |
| Native verversingssnelheid | 120 Hz |
| Curved scherm | Ja |
| Kijkhoek horizontaal | 178 ° |
| Kijkhoek verticaal | 178 ° |
| Omschrijving | - |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Ingebouwde luidspreker | Neen |
| Helderheid | 600 cd/m² |
| Statisch contrast (standaard) | 3000 :1 |
| Dynamisch contrast | Niet meegedeeld |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kantelbaar | Ja |
Functies
| Touchscreen | Neen |
| HDMI-ingangen | Ja |
| DisplayPort | 1x DisplayPort |
| Thunderbolt | Neen |
| DVI-poort | Neen |
| VGA-aansluiting | Neen |
| USB-aansluiting | 2x USB 2.0, 2x USB 3.0 |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| VRR‑compatibiliteit | AMD FreeSync |
Verbruik
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 55 kWh/1000u |
| Energieverbruik HDR | 110 kWh/1000u |
| Energiekost | 21.45 euro/1000uur |
| Energieklasse HDR | G |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| VESA-norm | 100 x 100 |
| Gewicht | 11.6 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 52.31 x 119.95 x 19.37 cm |
Inbegrepen accessoires
| HDMI-kabel meegeleverd | Ja |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Vanden Borre-code | 7807406 |
| EAN-code | 8806094796377 |
| Fabrikantcode | LC49RG90SSPXEN |