De SAMSUNG ODYSSEY ARK 4K LS55BG970NUXEN is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze monitoren en kies je monitor uit 117 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG ODYSSEY ARK 4K LS55BG970NUXEN
SAMSUNG ODYSSEY ARK 4K LS55BG970NUXEN
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG ODYSSEY ARK 4K LS55BG970NUXEN
Technische specificaties over de SAMSUNG ODYSSEY ARK 4K LS55BG970NUXEN
Belangrijkste kenmerken
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Native verversingssnelheid | 165 Hz |
| Reactiesnelheid | 1 ms |
| Curved scherm | Ja |
Algemeen
| Type | Pc-scherm |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermtechnologie | VA |
| Reactiesnelheid | 1 ms |
| Native verversingssnelheid | 165 Hz |
| Curved scherm | Ja |
| Kijkhoek horizontaal | 178 ° |
| Kijkhoek verticaal | 178 ° |
| Omschrijving | - |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Ingebouwde luidspreker | Ja |
| Helderheid | 600 cd/m² |
| Statisch contrast (standaard) | 3000 :1 |
| Dynamisch contrast | Niet meegedeeld |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kantelbaar | Ja |
Functies
| Touchscreen | Neen |
| HDMI-ingangen | Ja |
| DisplayPort | Neen |
| Thunderbolt | Neen |
| DVI-poort | Neen |
| VGA-aansluiting | Neen |
| USB-aansluiting | 2x USB 2.0 |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| VRR‑compatibiliteit | AMD FreeSync |
Verbruik
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | Niet meegedeeld |
| Energieverbruik HDR | Niet van toepassing |
| Energiekost | Niet meegedeeld |
| Energieklasse HDR | Niet van toepassing |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| VESA-norm | 100 x 100 |
| Gewicht | 41.5 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 70.4 x 117.48 x 25.1 cm |
Inbegrepen accessoires
| HDMI-kabel meegeleverd | Ja |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Vanden Borre-code | 7821093 |
| EAN-code | 8806094408072 |
| Fabrikantcode | ODYSSEY ARK LS55BG97 |