De BOSCH DFL063W56 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze dampkappen en kies je dampkap uit 288 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
BOSCH DFL063W56
BOSCH DFL063W56
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de BOSCH DFL063W56
Bosch DFL063W56
Ontdek de Bosch DFL063W56, de telescopische dampkap die stil en effectief werkt in je keuken.
Stille werking voor optimaal comfort
Geniet van de rust tijdens het koken. De Bosch DFL063W56 zorgt voor een stille werking, waardoor je keuken een oase van rust blijft, zelfs tijdens intensief koken.
Heldere ledverlichting
De dampkap is uitgerust met ledlampen voor een optimale verlichting van je kookplaat. Hierdoor heb je altijd perfect zicht op je gerechten tijdens het koken, zelfs bij weinig omgevingslicht.
Eenvoudig onderhoud
Dankzij het metalen vetfilter is onderhoud een fluitje van een cent. Na gebruik plaats je het filter eenvoudig in de vaatwasser voor een grondige reiniging, waardoor je dampkap altijd schoon en fris blijft.
Intuïtieve bediening
Met de telescoopschakelaar gaat de Bosch DFL063W56-dampkap automatisch aan. Hij is voorzien van een tuimelschakelaar waarmee je eenvoudig tussen de 2 standen schakelt.
Technische specificaties over de BOSCH DFL063W56
Algemeen
| Type | Telescopische dampkap |
| Type werking | Externe luchtafvoer & hercirculatie |
| Maximum debiet bij luchtafvoer | 328 m³/u |
| Maximum debiet bij hercirculatie | 231 m³/u |
| Geluidsniveau maximum snelheid | 64 dB |
| Afzuigtype | Centraal |
| Aantal snelheden | 2 |
Verbruik
| Vermogen | 93 W |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 41 kWh/jaar |
| Energiekost | 15.99 euro/jaar |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Verlichting | 2 ledlampen |
| Vetfilters | 2 metaalvetfilters bijgeleverd |
| Wasbaar vetfilter | Ja |
| Koolstoffilter | In optie |
| Referentie koolstoffilter | DSZ4551 |
| Indicator filterverzadiging | Neen |
| Recyclagekit | In optie |
| Referentie recyclagekit | - |
| Materiaal vetfilter | Metaal |
Functies
| Connectiviteit met kookplaat | Neen |
Bediening
| Type bediening | Knoppen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Inox |
| Afmetingen nis (HxBxD) | 24.8 x 52.6 x 29 cm |
| Afmetingen (HxBxD) | 20.3 x 59.8 x 30.7 cm |
| Gewicht | 8.5 kg |
Extra kenmerken
| Afvoerdiameter | 150 mm |
| Type motor | Geïntegreerd |
| Elektrische spanning | 220 V |
| Frontpaneel | In optie |
| Vanden Borre-code | 7908121 |
| EAN-code | 4242005231904 |
| Fabrikantcode | DFL063W56 |