De MIO MIVUE 818 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze dashcams en kies je dashcam uit 14 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
MIO MIVUE 818
MIO MIVUE 818
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de MIO MIVUE 818
Technische specificaties over de MIO MIVUE 818
Belangrijkste kenmerken
| Videoresolutie | 2560 x 1440 pixels (QHD / 2K) |
| Parkeermodus | Ja |
| Wifi | Ja |
Algemeen
| Videoresolutie | 2560 x 1440 pixels (QHD / 2K) |
| Max. snelheid in Full HD | 60 fps |
| Max. snelheid in 4K | Niet van toepassing |
| Maximale beeldhoek | 140 ° |
| Fotomodus | Ja |
| Fotoresolutie | 5 MP |
| Maximum aantal foto's per seconde | Niet van toepassing |
| Max. batterij-autonomie | Niet van toepassing |
| Bijgeleverde accessoires | sticker, oplader |
| Geluid | Mono |
Functies
| Versnellingsmeter | Neen |
| Bewegingssensor | Ja |
| Gyroscoop | Neen |
| Parkeermodus | Ja |
| Waarschuwing | Neen |
| Vaste flitspalen | Ja |
| Mobiele flitspalen | Ja |
| Aanduiding huidige snelheid | Ja |
| Aanduiding maximumsnelheid | Ja |
| Snelheidswaarschuwing | Ja |
| Geolocalisatie | Ja |
| Time lapse-functie | Neen |
| Beeldstabilisatie | Ja |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| NFC | Neen |
| Bluetooth | Ja |
| USB-aansluiting | Neen |
| Geheugenkaartlezer | MicroSD / microSDHC / microSDXC / memory Stick Micro |
| HDMI-uitgang | Neen |
| Afstandsbediening | Neen |
| Microfoon aansluiting | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Gewicht | 86 g |
| Afmetingen (HxBxD) | 8.56 x 5.47 x 3.61 cm |
| Display | Ja |
| Schermgrootte | 2.7 " |
| Type scherm | Kleur |
| Touchscreen | Neen |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Waarschuwt voor vaste flitspalen en traject controles |
| Gebruik | Auto |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Ecocheques | Neen |
| Beeldsensor | CMOS |
| Statiefbevestiging | Neen |
| Vanden Borre-code | 8100306 |
| EAN-code | 4713264283947 |
| Fabrikantcode | MIVUE 818 |