De PHILIPS DVT4010 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze dictafoons en kies je dictafoon uit 5 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS DVT4010
PHILIPS DVT4010
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS DVT4010
Technische specificaties over de PHILIPS DVT4010
Algemeen
| Scherm met achtergrondverlichting | Ja |
| Opslagcapaciteit | 8 GB |
Compatibiliteit
| Compatibiliteit | Pc, Mac, Linux |
| DNS Compatibel | Ja |
Verbindingen
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| USB-aansluiting | Ja |
| Radio | Neen |
Functies
| Opnamefunctie | Stemgestuurd |
Inbegrepen accessoires
| Batterijen meegeleverd | Ingebouwde herlaadbare batterij |
| Software inbegrepen | Nee |
| USB-kabel bijgeleverd | Ja |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Kleurendisplay |
Stroomvoorziening
| Max. batterij-autonomie | 3000 min. |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 12.5 x 4.4 x 1.8 cm |
| Gewicht | 0.083 kg |
| Vanden Borre-code | 8555117 |
| EAN-code | 0855971006205 |
| Fabrikantcode | DVT4010 |