De THOMSON THVC73COMPACT is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze kruimeldieven en kies je kruimeldief uit 22 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
THOMSON THVC73COMPACT
THOMSON THVC73COMPACT
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de THOMSON THVC73COMPACT
Technische specificaties over de THOMSON THVC73COMPACT
Belangrijkste kenmerken
| Max. batterij-autonomie | 12 min. |
| Oplaadtijd | 4 u. |
| Gewicht | 0.6 kg |
Algemeen
| Type | Handstofzuiger |
| Gewicht | 0.6 kg |
| Oplaadtijd | 4 u. |
| Geluidsniveau | 78 dB |
| Capaciteit | 0.15 l |
| Zuigt water op | Neen |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Oplaadindicatie | Ja |
| Max. batterij-autonomie | 12 min. |
| Muurbeugel | Neen |
Stroomvoorziening
| Type batterij | Lithium-Ion |
| Elektrische spanning | 7.2 V |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Grijs |
| Afmetingen (HxBxD) | 32 x 7 x 9 cm |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | Niet van toepassing |
Inbegrepen accessoires
| Bijgeleverde accessoires | 2 in 1 borstel met spleetmondstuk |
| Oplaadstation | Neen |
| Luchtfilter | Wasbaar HEPA 10-filter |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Accessoires kunnen op de stofbakhouder geplaast worden |
| Vanden Borre-code | 7707150 |
| EAN-code | 3615993758202 |
| Fabrikantcode | 7819161/THVC73COMPAC |