De ELECTROLUX LNS5LE18S is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze inbouwkoelkasten met diepvriezer en kies je inbouwkoelkast met diepvriezer uit 115 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
ELECTROLUX LNS5LE18S
ELECTROLUX LNS5LE18S
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de ELECTROLUX LNS5LE18S
Technische specificaties over de ELECTROLUX LNS5LE18S
Algemeen
| Type | Inbouw 2-deurskoelkast met diepvriezer onderaan |
| Volume koelkast | 196.4 l |
| Volume diepvriezer | 73 l |
| Koeltechniek koelkast | Dynamisch |
| Koeltechniek diepvriezer | Beperkte rijpvorming |
| Deursysteem | Glijsysteem |
| Geluidsniveau | 35 dB |
Verbruik
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik per jaar | 275 kWh/jaar |
| Energiekost | 107.25 euro/jaar |
| Klimaatklasse | SN-N-ST-T |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Binnenverlichting | Ja, ledverlichting |
| Automatisch openen en sluiten van de deur | Neen |
| Zachte sluiting van de deur | Neen |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Plaats deurscharnieren | Rechts |
| Telescopische rails | Neen |
| Horizontale flessenhouder | In optie |
| Vershoudzone (0-3°C) | Neen |
| Fruit- en groentelade | Ja |
| Invriesvermogen | 3.3 kg/24u |
| Aantal diepvriesvakken | 3 |
| Weergave ingestelde temperatuur | Neen |
| Temperatuurregeling | Mechanisch |
| Temperatuuralarm | Neen |
| Opendeuralarm | Ja, met geluid |
Functies
| Supercool-functie | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Hoogte onderste deur | 64.5 cm |
| Hoogte bovenste deur | 103.5 cm |
| Afmetingen (HxBxD) | 177.22 x 54.6 x 54.9 cm |
Extra kenmerken
| Zelfde model in deur-op-deursysteem | - |
| Zelfde model in glijsysteem | - |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 15 jaar |
| Vanden Borre-code | 7818076 |