De BEKO BDIN38647C is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze inbouwvaatwassers en kies je inbouwvaatwasser uit 152 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
BEKO BDIN38647C
BEKO BDIN38647C
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de BEKO BDIN38647C
Technische specificaties over de BEKO BDIN38647C
Belangrijkste kenmerken
| Type | Volledig integreerbare vaatwasser |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Droogsysteem | Airdry met Autodoor |
Algemeen
| Type | Volledig integreerbare vaatwasser |
| Droogsysteem | Airdry met Autodoor |
| Capaciteit | 15 bestekken |
| Type motor | Standaardmotor |
| Afwerking kuip | Inox |
| Bestekschikking | Besteklade |
| Deursysteem | Glijsysteem |
| Geluidsniveau | 44 dB |
Verbruik
| Energieklasse | C |
| Waterverbruik | 6.9 l/cyclus |
| Energieverbruik per 100 cycli | 77 kWh/100 cycli |
| Energiekost | 30.03 euro/100cycli |
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
Functies
| Aantal temperaturen | 5 |
| Aantal programma's | 8 prog. |
| Ecoprogramma | Ja |
| Kort programma | Ja |
| Automatisch programma | Ja |
| Stil programma | Neen |
| Intensief programma | Ja |
| Delicaat programma | Ja |
| Spoelprogramma | Ja |
| Wasoptie 1/2 gevuld | Neen |
| Programma's | Auto, MixWash+, AquaFlex, Intensive 70, Eco 50, Delicate 40, Quick&Dry, Quick&Shine, Mini 30, Prewash |
| Functie inkorting programma | Ja |
| Speciale functies | SteamGloss-functie voor de glazen en TrayWash om tot 3 ovenroosters of bakplaten intensief af te wassen |
Comfort en veiligheid
| Dosering van het wasmiddel | Manueel |
| Startuitstel | Ja, tot 24u |
| Aanduiding resttijd | Neen |
| Signaal einde programma | Neen |
| Cyclusindicator | Verklikkerlampje |
| Automatisch openen deur einde cyclus | Ja |
| Geassisteerde opening | Neen |
| Binnenverlichting | Neen |
| Indicatielampjes | Zout + spoelmiddel |
| Type scherm | Lcd-display met touchbediening |
| Bovenkorf | In hoogte regelbaar |
| Neerklapbaar bordenrek | Ondermand en bovenmand |
| Intensieve zone in onderkorf | Ja |
| Warmwateraansluiting mogelijk | Neen |
| Kinderbeveiliging | Neen |
| Antilekbeveiliging | Dubbele beveiliging (kuip + darm) |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Minimale hoogte van het decoratiepaneel | 74 cm |
| Maximale hoogte van het decoratiepaneel | 80 cm |
| Afmetingen nis (HxBxD) | 82 - 87 x 60 x 56 cm |
| Afmetingen (HxBxD) | 81.8 x 59.8 x 55 cm |
| Kleur | Zie kleur bedieningspaneel |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Gewicht | 40.2 kg |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | CornerIntense |
| Kan op hoogte ingebouwd worden | Ja |
| Decoratiepaneel inbegrepen | Neen |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 10 jaar |
| Vanden Borre-code | 7777906 |
| EAN-code | 8690842479687 |
| Fabrikantcode | BDIN38647C |