De LIEBHERR WKEgb 582 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze inbouwwijnkasten en kies je inbouwwijnkast uit 20 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LIEBHERR WKEgb 582
LIEBHERR WKEgb 582
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LIEBHERR WKEgb 582
Liebherr WKEGB 582-20
Je favoriete wijn op ideale temperatuur? Deze compacte wijnkast Liebherr WKEGB 582-20 met een capaciteit van 18 flessen is echt de oplossing!
Optimaal gebruik van de nuttige ruimte
Wist je dat de Liebherr WKEGB 582-20 uittrekbare en handgemaakte beukenhouten draagplateaus bevat? Die zijn afgestemd op het optimaal bewaren van Bordeaux-flessen.
Instelbaar temperatuurbereik
Een optimaal rijpingsproces? Zorg voor een nauwkeurige handhaving van de temperatuur. Goed om te weten: de temperaturen voor langdurig bewaren liggen tussen +8 °C en +12 °C.
Met ledverlichting
Verlicht je wijnen dankzij de ledverlichting geïntegreerd onder de tussenplateaus en bovenin het interieur.
Met tiptoetsbediening
Bekijk de ingestelde temperaturen tot op de graad nauwkeurig dankzij de handige LC-display met tiptoetsbediening van deze Liebherr WKEGB 582-20-wijnkast.
FreshAir-koolfilter
De FreshAir-koolfilter van deze wijnkast garandeert een optimale luchtkwaliteit. Deze filter is ook makkelijk te vervangen.
Technische specificaties over de LIEBHERR WKEgb 582
Algemeen
| Type | Wijnklimaatkast |
| Type inbouw | Kolomkast |
| Inhoud | 18 flessen |
| Aantal compartimenten | 1 |
| Aantal temperatuurzones | 1 |
| Binnentemperatuur | 5 - 20 °C |
| Min. / max. kamertemperatuur | 18 - 38 °C |
| Aantal leggers (vast en verwijderbaar) | 3 |
| Geluidsniveau | 32 dB |
Verbruik
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik per jaar | 116 kWh/jaar |
| Energiekost | 45.24 euro/jaar |
| Klimaatklasse | ST |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Omkeerbare deur | Neen |
| Deurslot | Neen |
| Kinderbeveiliging | Ja |
| Binnenverlichting | Ja, ledverlichting |
| Temperatuuralarm | Ja, met geluid |
| Opendeuralarm | Ja |
| Temperatuurregeling | Elektronisch |
| Weergave ingestelde temperatuur | Ja |
| Aantal uitschuifbare leggers | 2 |
| Type bediening | Druktoetsen |
Extra kenmerken
| Type deur | Glazen deur |
| Plaats deurscharnieren | Onderaan |
| Materiaal leggers | Hout |
| Koolstoffilter | Bijgeleverd |
| Wijnregister | Neen |
| Bijzonderheden | Deur met TipOpen techniek en softclose. De 2 LED lichtzuilen kan je met stapjes dimmen en permanent laten branden |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 15 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen nis (HxBxD) | 45 x 56 - 57 x 55 cm |
| Afmetingen (HxBxD) | 44.8 x 55.5 x 55.9 cm |
| Gewicht | 33 kg |
| Vanden Borre-code | 8653194 |
| EAN-code | 9005382178898, 9005382235430 |
| Fabrikantcode | WKEgb582-21 |