De SMEG SIM3964MB is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze inductie kookplaten en kies je inductie kookplaat uit 97 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SMEG SIM3964MB
SMEG SIM3964MB
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SMEG SIM3964MB
Technische specificaties over de SMEG SIM3964MB
Algemeen
| Type | Inductiekookplaat |
| Aantal vermogensniveaus | 9 |
| Aantal kookzones | 6 |
| Boosterzones | 6 |
| Ecocheques | Neen |
Verbruik
| Vermogen zone 1 | 2100 W |
| Vermogen zone 2 | 2100 W |
| Vermogen zone 3 | 2100 W |
| Vermogen zone 4 | 2100 W |
| Vermogen zone 5 | 2100 W |
| Vermogen zone 6 | 2100 W |
| Vermogen zone 1 (Booster) | 2500 W |
| Vermogen zone 2 (Booster) | 2500 W |
| Vermogen zone 3 (Booster) | 2500 W |
| Vermogen zone 4 (Booster) | 2500 W |
| Vermogen zone 5 (Booster) | 2500 W |
Stroomvoorziening
| Aansluiting | Monofase of trifase |
| Elektrische spanning | 220-400V |
| Aansluitwaarde | 11100 W |
Comfort en veiligheid
| Uitbreidbare kookzones | 3 flexibele zones |
| Overkookbeveiliging | Ja |
| Kinderbeveiliging | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Kookpandetectie | Ja |
| Type bediening | Sliderbediening |
| Plaats bediening | Vooraan |
| Indicator restwarmte | Ja |
| Timer | 1 timer |
| Geluidssignaal | Ja |
Functies
| Pauzeerfunctie | Ja |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Mat zwart |
| Afwerking rand | Zonder rand |
| Uitvoering | Glas |
| Afmetingen nis (HxBxD) | 4.9 x 86 x 49 cm |
| Afmetingen (HxBxD) | 53 x 90 x 51 cm |
Extra kenmerken
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 10 jaar |
| Vanden Borre-code | 7754574 |
| EAN-code | 8017709338398 |
| Fabrikantcode | SIM396MB |