De JVC LED HD 32-INCH LT-32FV140 (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze kleine tv's en kies je kleine tv uit 29 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
JVC LED HD 32-INCH LT-32FV140 (2024)
JVC LED HD 32-INCH LT-32FV140 (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de JVC LED HD 32-INCH LT-32FV140 (2024)
JVC LT-32FV140
Geniet van een meeslepende kijkervaring, dankzij de geavanceerde beeldtechnologieën van de JVC LT-32FV140.
Levendige beeldkwaliteit
De Led Direct-technologie van de JVC LT-32FV140 zorgt voor een indrukwekkend contrast en gelijkmatige helderheid door het hele scherm. Geniet van levendige kleuren en scherpe details.
Gemakkelijke multimedia-toegang
Sluit eenvoudig een usb-opslagtoestel aan op de usb-poort van de TV en speel video's, foto's en muziekbestanden af. Geniet van je favoriete media rechtstreeks vanaf je externe schijf of usb-sleutel, allemaal vanuit het comfort van je zetel.
Veelzijdige aansluitmogelijkheden
Met 3 HDMI-poorten biedt deze tv voldoende connectiviteit voor al je randapparatuur, zoals een Blu-ray speler, HD-gameconsole of streamingtoestel. Schakel naadloos tussen verschillende bronnen en geniet van al je entertainment in verbluffende kwaliteit.
Technische specificaties over de JVC LED HD 32-INCH LT-32FV140 (2024)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 32 " (80 cm) |
| Schermresolutie | 1366 x 768 pixels (WXGA) |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 60 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | ARM CA53 Quad-core |
| Geluid | Stereo |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | Neen |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Vidaa |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Neen |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Neen |
| HDMI-ingangen | 2 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Neen |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Neen |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
| Energiekost | 10.14 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 26 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | Niet van toepassing |
| Energieverbruik HDR | Niet van toepassing |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Klassieke afstandsbediening |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | - |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 100 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 47.9 x 71.6 x 21.5 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 42.3 x 71.6 x 8.4 cm |
| Gewicht | 3.56 kg |
| Vanden Borre-code | 7755384 |
| EAN-code | 4975769480256 |
| Fabrikantcode | 7640595 |