De HAIER HTW3618DNMG - 3D 60 Series 3 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze koelkasten met diepvriezer en kies je koelkast met diepvriezer uit 185 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
HAIER HTW3618DNMG - 3D 60 Series 3
HAIER HTW3618DNMG - 3D 60 Series 3
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de HAIER HTW3618DNMG - 3D 60 Series 3
Technische specificaties over de HAIER HTW3618DNMG - 3D 60 Series 3
Belangrijkste kenmerken
| Volume koelkast | 235 l |
| Volume diepvriezer | 125 l |
| Koeltechniek diepvriezer | No Frost |
Algemeen
| Type | Koelkast met diepvriezer |
| Totale inhoud | 360 l |
| Volume koelkast | 235 l |
| Volume diepvriezer | 125 l |
| Koeltechniek koelkast | Dynamisch |
| Koeltechniek diepvriezer | No Frost |
| Geluidsniveau | 35 dB |
Verbruik
| Energieklasse | D |
| Energieverbruik per jaar | 226 kWh/jaar |
| Energiekost | 88.14 euro/jaar |
| Klimaatklasse | SN-N-ST-T |
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
Comfort en veiligheid
| Gescheiden koelcircuits | Ja |
| Invriesvermogen | 10 kg/24u |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Horizontale flessenhouder | Neen |
| Diepvriesvak | Onderaan |
| Aantal diepvriesvakken | 2 |
| Fruit- en groentelade | Ja |
| Vershoudzone (0-3°C) | Neen |
| Autonomie bij stroomuitval | 11 u. |
| Binnenverlichting | Ja, ledverlichting |
| Zachte sluiting van de deur | Neen |
| Plaats deurscharnieren | Rechts |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Temperatuurregeling | Elektronisch |
| Telescopische rails | Neen |
| Temperatuuralarm | Ja, met geluid |
| Weergave ingestelde temperatuur | Ja |
| Opendeuralarm | Ja, met geluid |
Functies
| Supercool-functie | Ja |
| Vakantiestand | Ja |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Inox |
| Afmetingen (HxBxD) | 185 x 59.5 x 66.7 cm |
| Gewicht | 79 kg |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | hOn app, Direct Access lades, My Zone |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 10 jaar |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Vanden Borre-code | 7685238 |
| EAN-code | 6901018094590, 6901018094590 |
| Fabrikantcode | HTW3618DNMG |