De LENOVO 330S-14IKB 81F401DFMB is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 235 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LENOVO 330S-14IKB 81F401DFMB
LENOVO 330S-14IKB 81F401DFMB
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LENOVO 330S-14IKB 81F401DFMB
Technische specificaties over de LENOVO 330S-14IKB 81F401DFMB
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 14 inch, 1920 x 1080 pixels (Full HD), IPS Lcd |
| Processor | Intel® Core ™ i5-8250U |
| Opslagcapaciteit | 0.5 GB SSD |
| RAM-geheugen | 8 GB DDR4 |
| Grafische kaart | Intel UHD Graphics 620 |
Algemeen
| Type | Laptop pc |
| Scherm | 14 inch, 1920 x 1080 pixels (Full HD), IPS Lcd |
| Processor | Intel® Core ™ i5-8250U |
| Processor kernen | Quad Core (4) |
| Kloksnelheid processor | 1.6 GHz (3.4 GHz Turbo) |
| RAM-geheugen | 8 GB DDR4 |
| Opslagcapaciteit | 0.5 GB SSD |
| Grafische kaart | Intel UHD Graphics 620 |
| Grafisch geheugen | Shared |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Touchscreen | Neen |
| Toetsenbord | Azerty BE, Vast |
| Numeriek klavier | Neen |
| Type audio | Stereo |
Functies
| USB-aansluiting | Neen |
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 4.1 |
| Type scherm | Glanzend met antireflectiecoating |
| Geheugenkaartlezer | Ja, Multi-in-1 |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort | Neen |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Via adapter in optie (USB-C - Ethernet) |
| DVD/Blu-ray lezer/brander | Neen |
Compatibiliteit
| Besturingssysteem | Windows 10 Home |
| Microsoft 365 inbegrepen | 30 dagen proef |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Gewicht | 1.7 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 1.9 x 32.3 x 23.4 cm |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Gebruik | Compacte laptop, om verder te gaan |
| Vanden Borre-code | 8353662 |
| EAN-code | 0193268715905 |
| Fabrikantcode | 81F401DFMB |