De HP SPECTRE X360 16-AA0021NB is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Bekijk alle laptops
Bekijk alle laptops
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 243 toestellen.
ALTERNATIEF
Hulp nodig? Vraag advies aan onze specialisten
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
HP SPECTRE X360 16-AA0021NB
HP SPECTRE X360 16-AA0021NB
Dit product is niet meer beschikbaar!
Technische specificaties over de HP SPECTRE X360 16-AA0021NB
Belangrijkste kenmerken
Scherm 16 inch, 2880 x 1800 pixels (3K), Oled
Processor Intel Core Ultra 7-155H
Opslagcapaciteit 2 TB SSD
RAM-geheugen 32 GB DDR5
Grafische kaart NVIDIA Geforce RTX 4050
Algemeen
Type Laptop pc
Processor kernen Hexadeca Core (16)
Kloksnelheid processor 1.4 GHz (4.8 GHz Turbo)