De ACER NITRO 18 AI AN18 1TB is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 234 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
ACER NITRO 18 AI AN18 1TB
ACER NITRO 18 AI AN18 1TB
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de ACER NITRO 18 AI AN18 1TB
Technische specificaties over de ACER NITRO 18 AI AN18 1TB
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 18 inch, 2560 x 1600 pixels (WQXGA), IPS Lcd |
| Processor | AMD Ryzen 7-350 |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| RAM-geheugen | 32 GB (2x 16 GB) DDR5 |
| Grafische kaart | Nvidia GeForce RTX 5070 Ti |
| Verversingssnelheid | 165 Hz |
Algemeen
| Type | Gaming laptop |
| Scherm | 18 inch, 2560 x 1600 pixels (WQXGA), IPS Lcd |
| Verversingssnelheid | 165 Hz |
| Processor | AMD Ryzen 7-350 |
| Processor kernen | Octa Core (8) |
| Kloksnelheid processor | 2 GHz (5 GHz Turbo) |
| RAM-geheugen | 32 GB (2x 16 GB) DDR5 |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| Grafische kaart | Nvidia GeForce RTX 5070 Ti |
| Grafisch geheugen | 12 GB DDR7 |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Touchscreen | Neen |
| Toetsenbord | Azerty BE |
| Numeriek klavier | Ja |
| Verlicht toetsenbord | RGB verlichting |
| Max. batterij-autonomie | 8 u. |
Functies
| USB-aansluiting | 1x USB 2.0, 2x USB 3.2, 1x USB-C 3.2, 1x USB-C 4.0 |
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6E) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| Type scherm | Glanzend |
| Webcam | Ja, Full HD (1080p) |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| Geheugenkaartlezer | MicroSD |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort | Via USB-C-poort |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
| Thunderbolt | Neen |
Compatibiliteit
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Microsoft 365 inbegrepen | 30 dagen proef |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 3.02 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 2.54 x 40.09 x 31.03 cm |
Extra kenmerken
| Gebruik | Laptop, voor gaming |
Inbegrepen accessoires
| Lader of stekker bijgeleverd | Ja |
| Vanden Borre-code | 7638817 |
| EAN-code | 4711474626806 |
| Fabrikantcode | NH.QYCEH.002 |