De LENOVO YOGA SLIM 7 14IMH9 U7/1TB is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 235 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LENOVO YOGA SLIM 7 14IMH9 U7/1TB
LENOVO YOGA SLIM 7 14IMH9 U7/1TB
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LENOVO YOGA SLIM 7 14IMH9 U7/1TB
Technische specificaties over de LENOVO YOGA SLIM 7 14IMH9 U7/1TB
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 14 inch, 1920 x 1200 pixels (WUXGA), Oled |
| Processor | Intel Core Ultra 7-155H |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| RAM-geheugen | 16 GB DDR5 |
| Grafische kaart | Intel Arc |
Algemeen
| Type | Laptop pc |
| Scherm | 14 inch, 1920 x 1200 pixels (WUXGA), Oled |
| Processor | Intel Core Ultra 7-155H |
| Processor kernen | Hexadeca Core (16) |
| Kloksnelheid processor | 1.4 GHz (4.8 GHz Turbo) |
| RAM-geheugen | 16 GB DDR5 |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| Grafische kaart | Intel Arc |
| Grafisch geheugen | Shared |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Touchscreen | Neen |
| Toetsenbord | Azerty BE |
| Numeriek klavier | Neen |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
| Max. batterij-autonomie | 20.8 u. |
Functies
| USB-aansluiting | 1x USB 3.2, 2x USB-C 3.2 |
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6E) |
| Bluetooth | Ja, 5.3 |
| Type scherm | Glanzend |
| Webcam | Ja, Full HD (1080p) |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort | Via USB-C-poort |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Neen |
| Thunderbolt | Ja, 2x |
Compatibiliteit
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Microsoft 365 inbegrepen | 30 dagen proef |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Grijs |
| Gewicht | 1.39 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 1.49 x 31.2 x 22.1 cm |
Extra kenmerken
| Gebruik | Laptop, om te starten |
Inbegrepen accessoires
| Lader of stekker bijgeleverd | Ja |
| Vanden Borre-code | 7662815 |
| EAN-code | 0199272008156 |
| Fabrikantcode | 83CV00DLMB |